Oliwia Bieniuk

i

Autor: WBF

Oliwia Bieniuk: partner w Tańcu z gwiazdami ujawniony! Wygrał poprzednią edycję

2021-08-03 9:30

Nie potwierdziły się plotki, według których partnerem Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021 został debiutujący w show Jakub Lipowski. Młoda celebrytka zatańczy ze znacznie bardziej doświadczonym tancerzem, Michałem Bartkiewiczem. To właśnie on w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami wygrał program u boku Edyty Zając. Czy Oliwię też poprowadzi do zwycięstwa?

Twórcy Tańca z gwiazdami 2021 w końcu zaczęli zdradzać nam taneczne pary jesiennej edycji show! Po tygodniach spekulacji i niepewności uczestnicy poznają swoich partnerów. Na pierwszy ogień poszła Oliwia Bieniuk, o której rzekomym partnerze od wielu dni rozpisywały się media. Okazuje się, że tym razem medialne doniesienia się nie sprawdziły. To nie Jakub Lipowski, a Michał Bartkiewicz zatańczy z córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz to pierwsza ujawniona para Tańca z gwiazdami 2021. Tancerz zadebiutował w poprzedniej edycji show i od razu doprowadził do zwycięstwa Edytę Zając. Nie ma wątpliwości, że w jesiennej edycji będzie chciał powtórzyć ten sukces - czy dołączy do Rafała Maseraka, Stefano Terrazzino oraz Jana Klimenta którym udało się wygrać Kryształową Kulę dwa razy - a w przypadku Janka trzy razy - z rzędu?

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w Tańcu z gwiazdami 2021

Oficjalne przedstawienie Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza trafiło na Instagram programu. Na krótkim filmiku tancerz nie kryje zachwytu swoją partnerką, nazywając ją piękną i piekielnie utalentowaną. Oliwia już teraz poprosiła swoich fanów o głosy w show.

Będziecie im kibicować?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK