Sylwia Bomba wystąpi w programie Taniec z gwiazdami 2021

i

Autor: WBF

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba w pierwszej stylizacji. "Nie mogę w to uwierzyć!"

2021-07-29 11:17

Emocje wśród gwiazd jesiennej edycji Tańca z gwiazdami rosną z dnia na dzień. Uczestnicy zaczynają już odczuwać to, z czym wiąże się udział w show - mają za sobą już pierwsze spotkania, sesję zdjęciową i taneczne stylizacje. W swojej pierwszej kreacji z Tańca z gwiazdami pokazała się Sylwia Bomba. Celebrytka nie ukrywa, że nigdy nie spodziewała się, że wystąpi w takim stroju!

Jednym z najbardziej lubianych przez uczestników - a zwłaszcza uczestniczki - Tańca z gwiazdami elementów są taneczne stroje. Wraz z każdym wyjściem na parkiet gwiazdy mają przyjemność pokazywać się w bardzo kobiecych stylizacjach, od seksownych strojów do tańców latynoamerykańskich do balowych, eleganckich sukni do walca.

Wiele uczestniczek Tańca z gwiazdami podkreślało później, że nigdy nie czuły się tak kobiece, jak na parkiecie. Treningi taneczne wyzwoliły w nich zmysłowość i pozwoliły na nowo pokochać swoje ciało. Teraz ta przygoda czeka na kolejne gwiazdy.

- napisała.

Fanki natychmiast przyznały, że wygląda świetnie.

Sylwia, jakie kompleksy? Wyglądasz bosko !!!!!!!!!!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

SZTOS ??? kibicuje i mega, mega zazdro ❤️ taniec jest wspanialy!!!

Sylwia Bomba w Tańcu z gwiazdami 2021

Swoją pierwszą stylizację z Tańca z gwiazdami 2021 pokazała już Sylwia Bomba. Gwiazda Googlebox wzięła udział w sesji zdjęciowej do programu, w której wystąpiła w seksownej sukience z frędzlami. Jak sama przyznała - nigdy nie przypuszczała, że pokaże się w takim stroju!

Zaczeło się ?? sama nie mogę w to uwierzyć, że stoję przed kamerami w stroju, który odkrywa wszystkie moje kompleksy i uśmiecham się od ucha do ucha z radosci ?

Jakie kompleksy? Przecież do tańca taka figura to ideał... Samba, rumba, salsa... No proszę Cię ???

- czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?