Oliwia Bieniuk chce zostać aktorką? Idzie w ślady Anny Przybylskiej!

2019-09-16 13:08 nk
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Oliwia Bieniuk z wiekiem jest coraz bardziej podobna fizycznie do swojej zmarłej mamy. Okazuje się tymczasem, że 16-latka chce iść w ślady Anny Przybylskiej również w kwestii zawodowej! Córka Jarosława Bieniuka wyjawiła, że kształci się w kierunku teatralno-filmowym, by w przyszłości zostać aktorką!

5 października 2014 roku świat stracił wspaniałą, piękną, utalentowaną aktorkę i modelkę, Annę Przybylską. Największą stratę poniosła jednak rodzina gwiazdy. Jej partner, Jarosław Bieniuk, pozostał sam z trójką dzieci, z których najmłodsze miało wówczas zaledwie trzy latka.

Najstarsze dziecko Przybylskiej i Bieniuka, córka Oliwia, w dniu śmierci mamy miała 12 lat. Obecnie Oliwka jest już prawie 17 lata (urodziny obchodzi 18 października) i wygląda na to, że już wie, co chce robić w przyszłości.

Oliwia Bieniuk aktorką?

Zapamiętajcie to nazwisko, bo za kilka lat ta dziewczyna może dorównać popularnością swojej mamie! Bo że dorównuje jej urodą, to już wiemy! Oliwka Bieniuk wyrosła na piękną dziewczynę, w której twarzy cechy Ani Przybylskiej są niemal idealnie przemieszane z cechami Jarka Bieniuka. Naprawdę trudno nam ocenić, do którego z rodziców dziewczynka jest bardziej podobna. Jedno jest pewne - w kwestiach zainteresowań idzie w ślady mamy!

Oliwia Bieniuk zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi na Instagramie. Fani pytali ją między innymi, do jakiej szkoły chodzi córka Ani Przybylskiej i czy chce zostać aktorką. Oliwka wyjawiła, że kształci się w IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. Córka gwiazdorskiej pary wybrała profil teatralno-filmowy. Zamieściła nawet zdjęcie z próby do szkolnego spektaklu.

16-latka ma już nawet za sobą debiut filmowy! W kwietniu 2019 zagrała Oliwia Bieniuk w filmie krótkometrażowym, zatytułowanym Glimmer! Produkcja powstała jako etiuda filmowa w ramach szkolnego projektu.

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE