Jarosław Bieniuk chce odzyskać byłą dziewczynę? "Nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces"!

2019-08-06 10:29 nk
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk
Autor: www.instagram.com/martyna.gliwinska

Jarosław Bieniuk ma poważne kłopoty w związku z oskarżeniem o gwałt ze strony pewnej fotomodelki. W trudnym czasie wspiera go ponoć była partnerka, Martyna Gliwińska. Czy Jarkowi Bieniukowi uda się odzyskać zaufanie projektantki wnętrz? Sprawdźcie też, kim jest Martyna Gliwińska!

Od kwietnia 2019 Jarosław Bieniuk ma poważne kłopoty. Były piłkarz został zatrzymany w związku z oskarżeniami o gwałt ze strony niejakiej Sylwii Sz. Kobieta twierdzi, że celebryta odurzył ją narkotykami i brutalnie wykorzystał. Fotomodelka poddała się obdukcji, która ujawniła liczne obrażenia na jej ciele. W jej organizmie nie stwierdzono śladów tzw. tabletki gwałtu. Jedynie kokainę, którą para miała zażywać tego wieczoru.

Krótko po zatrzymaniu Jarosław Bieniuk został wypuszczony. Postawiono mu jedynie zarzuty związane z udzieleniem środka psychoaktywnego innej osobie. Jednak Sylwia Sz. zamierza udowodnić, że jej wersja wydarzeń jest prawdziwa. Bieniuk zapewnia z kolei, że kobieta chce wyłudzić od niego pieniądze.

Od wybuchu seks afery Jarka Bieniuka wspiera jego była partnerka, Martyna Gliwińska.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wrócą do siebie?

Media spekulują, że dzięki trudnym przeżyciom Jarek Bieniuk i Martyna Gliwińska zbliżyli się do siebie ponownie i być może spróbują dać sobie jeszcze jedną szansę.

Martyna Gliwińska od początku jest przekonana o niewinności Jarosława Bieniuka. Nie ukrywa, że wspiera byłego partnera całym sercem. Przez trzy lata związku zdążyła go dobrze poznać. Zżyła się także z jego dziećmi. Niedawno w rozmowie z Super Expressem Gliwińska powiedziała, że rozumie się z byłym partnerem bez słów.

Jeśli wierzyć prasie, Jarek robi wszystko, by odzyskać ukochaną.

Są prezenty i kwiaty. On stara się, by znów mu zaufała. Tym bardziej, że nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces sądowy.

- mówi znajoma Bieniuka w rozmowie z Na Żywo.

Kim jest Martyna Gliwińska?

Martyna Gliwińska to pierwsza kobieta, z jaką Jarosław Bieniuk związał się po śmierci Anny Przybylskiej. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w 2016 roku i była razem trzy lata. Choć rozstali się w ubiegłym roku, para nie straciła ze sobą kontaktu. O ich przyjaźni świadczą choćby komentarze w mediach społecznościowych?

Martyna ma 29 lat i mieszka w gdyńskiej dzielnicy Orłowo. Jest tancerką, absolwentką ASP na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego i na uczelni artystycznej we włoskiej Florencji. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i prowadzi bloga wraz z Ewą Pacułą.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Tu trzeba być ! Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Dębki ☀️ Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

Zobacz też:

NAJNOWSZE