Córka Anny Przybylskiej zagrała w filmie! Oliwia Bieniuk ma talent po mamie? [VIDEO]

2019-04-10 16:13
Oliwia Bieniuk
Autor: www.facebook.com/kmpgdynia

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wzięła udział w szkolnym projekcie filmowym. Jak wypadła jej rola? Zobaczcie sami, jak zagrała 16-letnia Oliwia Bieniuk w filmie krótkometrażowym, zatytułowanym Glimmer! Powinna pójść w ślady mamy? Filmowa kariera stoi przed nią otworem?

W październiku minie 5 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Piękna aktorka zmarła na raka trzustki, pozostawiając wieloletniego partnera, Jarosłąwa Bieniuka, z trójką dzieci. Jedyna córka Przybylskiej, najstarsza z rodzeństwa - Oliwia, była wówczas tuż przed 12. urodzinami.

Dziś Oliwia Bieniuk ma 16 lat i wyrosła na przepiękną dziewczynę. Oliwka uczy się obecnie w IX liceum ogólnokształcącym w Gdyni. Uczniowie szkoły nagrali film krótkometrażowy, w którym córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zagrała jedną z ról!

Osobiste wyznanie Magdy Gessler
Magda Gessler

Autor: WBF

Magda Gessler opowiedziała o śmierci córki! "Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku"

Amatorska produkcja, zatytułowana Glimmer, bierze udział w plebiscycie na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Film został opublikowany w sieci i zrobił duże wrażenie na internautach. Zwłaszcza rola debiutującej Oliwii zwraca uwagę - nastolatka wypadła bardzo profesjonalnie! Do tego zachwyca urodą i - co nie uszło uwadze widzów - bardzo przypomina swoją mamę, nie tylko wyglądem, ale i głosem.

Film Glimmer porusza poważny problem handlu ludźmi. Oliwia Bieniuk gra w nim dziewczynę głównego bohatera. Chłopak ma trudną sytuację finansową i postanawia wyjechać do pracy w Niemczech. Okazuje się, że zostaje sprzedany i ma być zmuszany do świadczenia usług seksualnych.

Zobaczcie film! Jak Wam się podoba rola Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk
Autor: www.facebook.com/kmpgdynia

Zobacz też:

NAJNOWSZE