Jason Sudeikis odbiera nagrodę i mówi o Olivii Wilde! Miły gest?

2021-03-08 14:33 kp
Harry Styles, Olivia Wilde i Jason Sudeikis
Autor: Rex Features/East News; JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Po tym, jak media na całym świecie zaczęły rozpisywać się na temat relacji Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa, wiele osób zaczęło zastanawiać się, jakie właściwie są stosunki aktorki z byłym narzeczonym. Wygląda jednak na to, że Jason Sudeikis nie chowa urazy - gwiazdor poświęcił nawet Olivii fragment swojego ostatniego przemówienia!

Jak podawały zagraniczne media, po zakończeniu prac na planie Don't Worry Darling Olivia Wilde planowała lecieć do Londynu na spotkanie ze swoimi dziećmi, które na czas jej pracy przebywały pod opieką jej byłego partnera, Jasona Sudeikisa. To oczywiście oznaczało też jej spotkanie z ex-narzeczonym. Dziś już wiadomo, że nie musiała się go obawiać, bo wygląda na to, że byłą parę łączą dobre stosunki.

Warto dodać, że zgodnie z medialnymi doniesieniami do Londynu z Olivią Wilde miał lecieć też Harry Styles. Nie tylko po to, by przedstawić ją bliskim, ale przede wszystkim do pracy.

>> Harry Styles pozna dzieci Olivii Wilde? Nowe doniesienia mediów

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Jason Sudeikis dziękuje Olivii Wilde

Para nie musi się jednak obawiać konfrontacji z Jasonem Sudeikisem. Były partner aktorki ma do niej wiele ciepłych uczuć, co potwierdził, odbierając nagrodę Critics Choice Awards 2021 dla najlepszego serialu komediowego za produkcję Ted Lasso.

Chcę podziękować moim dzieciom, Otisowi i Daisy. Chcę podziękować ich mamie Olivii, która wpadła na pomysł, aby zrobić to jako program telewizyjny, mówiąc: „Ty i Brendan [Hunt] i Joe [Kelly] lubicie to robić tak bardzo, że powinniście zrobić to jako film lub program telewizyjny… Miała rację"

- powiedział.

Olivia Wilde nie była mu dłużna i zamieściła dla niego w sieci gratulacje.

Myślicie, że Jason polubi też Harry'ego Stylesa?

NAJNOWSZE