To tu zamieszkali razem Harry Styles i Olivia Wilde. Zaglądamy do domu piosenkarza!

2021-02-19 12:35

Kilka dni po ujawnieniu przez dziennikarzy, że Olivia Wilde wprowadziła się do Harry'ego Stylesa, w sieci pojawiły się zdjęcia domu, w którym obecnie mieszka piosenkarz. Zobaczcie fotki w naszej galerii!

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Olivia Wilde prawdopodobnie wprowadziła się do domu, w którym mieszka Harry Styles. Aktorka widziana była przed posiadłością, w której mieszka piosenkarz, z bagażami sugerującymi przeprowadzkę.

Temperaturę podgrzał dodatkowo fakt, że Olivia Wilde była widziana pod domem Harry'ego Stylesa w Walentynki. Fotografowie uwiecznili reżyserkę filmu "Don't Worry Darling" targającą z samochodu wielką walizkę. Według prasy aktorka zabrała bagaże z domu, w którym do niedawna mieszkała ze swoim ex-narzeczonym, Jasonem Sudeikisem.

To tu mieszkają Harry i Olivia

Kilka dni po ujawnieniu fotek paparazzich w sieci pojawiły się zdjęcia domu, w którym mieszka Harry Styles, a do którego prawdopodobnie wprowadziła się teraz także Olivia Wilde.

Nieruchomość położona jest w Hollywood Hills i należy do menedżera piosenkarza, Jeffa Azoffa. To jednocześnie jeden z najbliższych przyjaciół artysty.

Jak donosi amerykańska prasa, dom kosztował nieco ponad 1,3 mln dolarów, a więc całkiem niewiele jak na hollywoodzkie standardy. Nie jest to jednak pałac, w jakich zazwyczaj oglądamy gwiazdy. Dom, w którym mieszkają obecnie Harry i Olivia, to całkiem przytulna chatka z niewielkim ogródkiem, basenem i małym tarasem.

W samym budynku mieszczą się tylko 3 sypialnie i 2 łazienki, do tego kuchnia i jadalnia oraz mała sauna.

Zajrzyjcie do środka! Zdjęcia domu znajdziecie w naszej galerii.

Czy to nowa miłość ex-narzeczonego Olivii Wilde?Opublikowany przez Hotplota.pl Piątek, 19 lutego 2021
Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016