Harry Styles pozna dzieci Olivii Wilde? Nowe doniesienia mediów

2021-03-03 12:51 kp
Harry Styles i Olivia Wilde
Autor: EHKK/Backgrid/East News, NINO, LELE/Backgrid/East News

Media wciąż śledzą każdy krok Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde, którzy mają być parą od czasów wspólnej pracy na planie Don't Worry Darling. Bliska relacja aktorki i muzyka wyszła na jaw na początku stycznia, kiedy to pojawili się razem na weselu znajomego Hazzy. Teraz serwisy donoszą, że para wybiera się razem do Londynu, gdzie Harry Styles pozna dzieci Olivii Wilde.

Choć Harry Styles i Olivia Wilde dotąd nie potwierdzili, że rzeczywiście są parą, wiele na to wskazuje. W styczniu muzyka i aktorkę mogliśmy zobaczyć kilka razy na zdjęciach zrobionych przez paparazzich, a w lutym Olivia Wilde została przyłapana na przeprowadzce do domu młodszego artysty. Już wtedy media donosiły, że po zakończeniu pracy przy Don't Worry Darling oboje polecą do Londynu.

W Wielkiej Brytanii Harry Styles rozpocznie pracę przy swoim nowym projekcie. Co ciekawe, tabloidy donosiły, że na miejscu prawdopodobnie spotka byłego faceta Olivii Wilde, Jasona Sudeikisa, który pracuje w tym samym studiu filmowym. Olivia natomiast leci na spotkanie ze swoimi dziećmi, które na czas jej pracy zostały z ojcem.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Harry Styles i Olivia Wilde lecą do Londynu

Brytyjskie media donoszą jednak, że Harry Styles i Olivia Wilde mają na Wyspach również wspólne plany. Zgodnie ze słowami informatora Heat Magazine, Harry ma poznać na miejscu dzieci Olivii, a ona - jego bliskich.

Harry wie, że dzieci są dla Olivii wszystkim. Chcą cieszyć się romantycznym wyjazdem, ale Harry chce też przedstawić ją swojej mamie, przyjaciołom i rodzinie.

- czytamy.

Wierzycie w takie doniesienia, czy uważacie, że są wyssane z palca?

NAJNOWSZE