Olivia Wilde skomentuje związek z Harrym Stylesem. To rzadkość!

2021-12-09 23:00 es

Harry Styles cieszy się ogromną popularnością. Nie jest więc zaskoczeniem, że jego związek z Olivią Wilde wzbudzał wielkie zainteresowanie. Para dołożyła wszelkich starań, żeby uchronić swoją relację przed mediami. W nowym wywiadzie Olivia Wilde zrobiła wyjątek!

Harry Styles wzbudza ogromne zainteresowanie już od wielu lat. Jeszcze w czasach One Direction doczekał się pokaźnego grona fanów, a zwłaszcza fanek. Ku ich rozpaczy, od czasu pracy nad filmem Don't Worry Darling, serce muzyka jest zajęte. Zdobyła je Olivia Wilde, która była reżyserką.

Chociaż Harry Styles i Olivia Wilde robią co w ich mocy, by utrzymać media z dala od życia prywatnego, nie zawsze się to udaje. Raz po raz tabloidy opisują szczegóły ich romansu. Okazuje się, że nie zawsze prawdziwe...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Olivia Wilde o związku z Harrym Stylesem

Gwiazdą styczniowego magazynu Vogue jest Olivia Wilde. Sesji towarzyszy oczywiście rozmowa, która musiała zejść na Harry'ego Stylesa.

O parze często rozpisują się światowe media, publikując niekoniecznie prawdziwe informacje... Olivia Wilde wyznała, że bardzo ją kusi, by je wyprostować.

To oczywiście naprawdę kuszące, aby poprawić fałszywą narrację. Ale myślę, że zdajesz sobie sprawę, że kiedy jesteś naprawdę szczęśliwa, nie ma znaczenia, co myślą o tobie nieznajomi. Liczy się dla ciebie tylko to, co jest prawdziwe, co kochasz i kogo kochasz.

Mówiła zagadkowo Olivia Wilde.

Chcielibyście, żeby Harry Styles i Olivia Wilde częściej pokazywali się razem publicznie?

Harry Styles nie ma przed Tobą tajemnic! Sprawdź, czy wiesz o nim wszystko

Pytanie 1 z 11
Jakie brzmi drugie imię arysty?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE