Olivia Wilde skomentuje związek z Harrym Stylesem. To rzadkość!

2021-12-09 23:00

Harry Styles cieszy się ogromną popularnością. Nie jest więc zaskoczeniem, że jego związek z Olivią Wilde wzbudzał wielkie zainteresowanie. Para dołożyła wszelkich starań, żeby uchronić swoją relację przed mediami. W nowym wywiadzie Olivia Wilde zrobiła wyjątek!

Harry Styles wzbudza ogromne zainteresowanie już od wielu lat. Jeszcze w czasach One Direction doczekał się pokaźnego grona fanów, a zwłaszcza fanek. Ku ich rozpaczy, od czasu pracy nad filmem Don't Worry Darling, serce muzyka jest zajęte. Zdobyła je Olivia Wilde, która była reżyserką.

Chociaż Harry Styles i Olivia Wilde robią co w ich mocy, by utrzymać media z dala od życia prywatnego, nie zawsze się to udaje. Raz po raz tabloidy opisują szczegóły ich romansu. Okazuje się, że nie zawsze prawdziwe...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Olivia Wilde o związku z Harrym Stylesem

Gwiazdą styczniowego magazynu Vogue jest Olivia Wilde. Sesji towarzyszy oczywiście rozmowa, która musiała zejść na Harry'ego Stylesa.

O parze często rozpisują się światowe media, publikując niekoniecznie prawdziwe informacje... Olivia Wilde wyznała, że bardzo ją kusi, by je wyprostować.

Mówiła zagadkowo Olivia Wilde.

Chcielibyście, żeby Harry Styles i Olivia Wilde częściej pokazywali się razem publicznie?

Harry Styles nie ma przed Tobą tajemnic! Sprawdź, czy wiesz o nim wszystko

Pytanie 1 z 11
Jakie brzmi drugie imię arysty?

To oczywiście naprawdę kuszące, aby poprawić fałszywą narrację. Ale myślę, że zdajesz sobie sprawę, że kiedy jesteś naprawdę szczęśliwa, nie ma znaczenia, co myślą o tobie nieznajomi. Liczy się dla ciebie tylko to, co jest prawdziwe, co kochasz i kogo kochasz.