Harry Styles i Olivia Wilde razem na nowych zdjęciach! Wyglądają na zakochanych

2021-08-10 12:37 kp
Harry Styles
Autor: Rex Features/East News

Harry Styles i Olivia Wilde rozwijają swój związek z dala od mediów społecznościowych. Para jest razem już wiele miesięcy, jednak stanowczo odmawia komentarzy na temat swojej relacji, ciesząc się nią bez udziału fanów. Tym razem jednak paparazzi spotkali muzyka i aktorkę na ulicach Los Angeles. Oboje wyglądali na szczęśliwych i dobrali nawet pasujące do siebie ubrania!

Związek Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa był jednym z najbardziej zaskakujących showbiznesowych newsów na początku tego roku. Choć o tym, że gwiazdorzy mają się ku sobie, mówiono jeszcze pod koniec 2020 roku, dopiero w styczniu sprawa stała się oficjalna, gdy Hazza pojawił się w towarzystwie Olivii na ślubie znajomych.

Od tamtego momentu media regularnie plotkowały na temat ich relacji, choć oni sami zdecydowanie trzymali się z dala od tabloidów. Wiadomo, że po zakończeniu pracy nad Don't Worry Darling polecieli do Londynu, a ostatnio odpoczywali we włoskiej Toskanii.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Zakochani Harry Styles i Olivia Wilde

Teraz Harry'ego Stylesa i Olivię Wilde udało się przyłapać podczas spaceru na lunch w Los Angeles. Oboje byli w świetnych nastrojach, dużo się przytulali i trzymali za rękę. Wybrali też podobne ubrania - postawili na przetarte jeansy i jasne koszulki. Choć mieli okulary przeciwsłoneczne, trudno byłoby ich nie rozpoznać. Zdjęcia opublikował serwis Daily Mail i zobaczycie je TUTAJ.

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE