Harry Styles i Olivia Wilde WZIĘLI ŚLUB? Internet obiegły plotki

2021-07-21 17:51 kp

Choć Harry Styles i Olivia Wilde trzymają się z dala od mediów, plotkarze z całego świata nie ustają w staraniach, by dowiedzieć się, jak układa się aktorce i wokaliście. Tym razem jednak doniesienia naprawdę zszokowały - według jednego z magazynów Harry Styles i Olivia Wilde są już po ślubie! Kiedy miała odbyć się ceremonia? I co na te plotki sama zainteresowana?

Początek roku zdecydowanie należał w mediach plotkarskich do Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde. To właśnie w styczniu wyszło na jaw, że między wokalistą i aktorką zaiskrzyło na planie Don't Worry Darling, na którym pracowali jesienią i zimą. Choć para nigdy nie potwierdziła oficjalnie związku i odcina się od wszelkich spekulacji, zdjęcia, które od czasu do czasu udaje się zrobić paparazzim mówią same za siebie.

Ostatnio Harry Styles i Olivia Wilde odpoczywali razem podczas romantycznych wakacji w Toskanii. Celebryci mieli sporo czasu dla siebie z dala od mediów i fanów, co wykorzystali najlepiej, jak potrafią. Ich wycieczka właśnie dobiegła końca, a Olivię można było zobaczyć ostatnio na lotnisku w Los Angeles.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Harry Styles i Olivia Wilde wzięli ślub?

Paparazzi, którzy czekali na aktorkę na lotnisku przypatrywali się przede wszystkim jej dłoniom w poszukiwaniu... ślubnej obrączki. Wszystko dlatego, że magazyn Life & Style kilka dni temu ogłosił na swojej okładce, że aktorka wzięła we Włoszech sekretny ślub z Harrym Stylesem. Choć tabloid uchodzi raczej za dzieło bajkopisarzy, niż "poważny" magazyn plotkarski, w sieci zawrzało.

Jeden z fotografów postanowił osobiście zapytać Olivię Wilde o to, czy faktycznie jest już mężatką? Jej odpowiedź nikogo jednak nie usatysfakcjonuje...

Nigdy nie będę z wami rozmawiała

- odpowiedziała jednemu z fotografów.

Myślicie, że w tych plotkach może być nutka prawdy?

NAJNOWSZE