Olga Frycz wzruszona reakcją fanów. W samotnym macierzyństwie ma ogrom wsparcia

2021-06-11 19:03 es
Olga Frycz
Autor: WBF

Niedawno Olga Frycz ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Nie wiadomo, kim jest ojciec dziecka, jednak wszystko wskazuje na to, że gwiazda będzie wychowywała dwie córki sama. Olga Frycz napisała na Instagramie, że samotnego macierzyństwa się nie boi. Okazuje się jednak, że wcale nie jest sama. Gwiazda opublikowała kolejny wpis, dziękując swoim fanom za gigantyczne wsparcie.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Olga Frycz jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiej córki. Wiemy już, że dziewczynka będzie się nazywać Zosia. Gwiazda jest już mamą Heleny. We wpisie, w którym poinformowała swoich fanów o ciąży, wspomniała, że córki będzie wychowywać sama. Olga Frycz dodała, że nie boi się samotnego macierzyństwa.

Okazuje się, że gwiazda nie jest tak do końca sama, bo ma gigantyczne wsparcie swoich followersów. Wzruszona podziękowała im na Instagramie.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Olga Frycz dziękuje fanom za wsparcie w ciąży

Pod postem, w którym Olga Frycz napisała o samotnym macierzyństwie, pojawiło się całe mnóstwo wspierających, pozytywnych komentarzy. Było ich tak wiele, że aktorka postanowiła podziękować.

🤍🤍🤍 DZIĘKUJĘ WAM 🤍🤍🤍

Dziękuję za tyle pięknych wiadomości i za te super miłe komentarze !!! Jesteście kochane ❤️ Jesteście kochani 🤍

O rany 😢 Dziękuję 🤍🤍🤍

Czytamy.

Pod tym wpisem także internauci okazali jej wsparcie.

- Będziemy dbać o Ciebie kochanie ❤️❤️❤️🥰🥰🥰💋💋💕

- Rośnijcie zdrowo dziewczyny ! 🥰

- Jesteś silną kobietą i dasz radę 😍😍😍

Jednak nie wszędzie jest tak różowo. Okazuje się, że niektórzy fani z tym wspieraniem nieco się zagalopowali. Na stories Olga Frycz zaapelowała, żeby nie wyciągać pochopnych wniosków.

- Nikt mi nie zrobił żadnej krzywdy, nie czuję się poszkodowana w żaden sposób. Poproszę osoby, które teraz tek intensywnie interesują się moim życiem [...] o powstrzymanie się od nieprzyjemnych wiadomości.

Wspomniała także, że nie ma absolutnie potrzeby, by stawać w jej obronie.

Zobacz też:

NAJNOWSZE