Zofia Zborowska świętuje ciążę z przyjaciółkami. Bohosiewicz, Rubik i Frycz na zdjęciu

2021-04-16 10:26 kp
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Zofia Zborowska oczekuje na narodziny swojego pierwszego dziecka. Swoją radością dzieli nie tylko z mężem i rodziną, ale i najbliższymi przyjaciółkami. A tak się składa, że przyjaciółki Zosi są nie mniej znane niż ona sama. Maja Bohosiewicz pochwaliła się wspólnym zdjęciem wszystkich psiapsiółek. A w centrum - oczywiście ciążowy brzuch Zofii Zborowskiej!

Zofia Zborowska przeżywa teraz czas, który zapamięta już na zawsze. Żona Andrzeja Wrony jest w pierwszej ciąży, o czym poinformowała swoich fanów kilka tygodni temu za pomocą zabawnej fotki na Instagramie. Teraz aktorka intensywnie przygotowuje się do narodzin swojego pierwszego dziecka, a wsparciem i dobrymi radami służą jej dobre koleżanki.

Tak się składa, że koleżanki Zosi Zborowskiej to doświadczone showbiznesowe mamy. Teraz razem wspierają ją więc w przygotowaniach do dołączenia do zaszczytnego grona młodych latek.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Zofia Zborowska z koleżankami

Maja Bohosiewicz pokazała na Instagramie, na którym razem z Agatą Rubik i Olgą Frycz pozują z Zofią Zborowską - a dokładniej, z jej ciążowym brzuszkiem :) Choć wiele kobiet, co całkowicie zrozumiałe, nie przepada, gdy obce osoby dotykają ich ciążowego brzucha, sytuacja z przyjaciółkami wygląda zupełnie inaczej.

Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka. Jak z kominiarzem. Baba w ciąży - koniom lżej. Psy szczekają, kobieta w ciąży jedzie dalej. Gdzie kobiet w ciąży szczęść tam nie ma co jeść. Zapatrzył się jak w malowaną kobitę w ciąży! ❤️ Zosia ! Wszyscy się bardzo cieszymy❤️❤️❤️❤️ i czekamy na 👩🏻‍🍼 ps. Zosia się zgodziła żeby ją trzymać za brzuch choć zwyczaj jak obcy łapią jest straszny 😜🙈

- napisała żartobliwie Maja.

A Maja i reszta dziewczyn wie, co mówi. Maja Bohosiewicz jest matką dwójki dzieci. Agata Rubik również cieszy się dwojgiem pociech, a Olga Frycz wychowuje urodziła jedną córkę. Nic dziwnego, że gwiazdy sypią przysłowiami (prawie) o matkach jak z rękawa.

Gdzie się dwie matki biją tam tam trzecie skorzysta bo jak matka matce tak matce matka na dwoje matka wróżyła.

- dodała w komentarzu Olga Frycz.

Agata natomiast zainteresowała się miejscem, w którym na zdjęciu powędrowały dłonie jej koleżanek.

Aż dziwne, że Wam @zborowskazofia rączek nie pogryzła 😅, chyba Was bardzo lubi 😂👍. Ja dla bezpieczeństwa chwyciłam nieco wyżej...😉

Całość pięknie podsumował jednak mąż Zosi, Andrzej Wrona.

A faceta, który będzie ojcem za co się łapie?🤔

- napisał.

Macie jakieś propozycje? :)

NAJNOWSZE