Joanna Koroniewska

i

Autor: WBF

Joanna Koroniewska bez makijażu. Stanęła w obronie Agnieszki Kaczorowskiej

2021-06-08 20:30

Agnieszka Kaczorowska jeszcze długo będzie na językach za sprawą swojego niefortunnego wpisu. teraz wszyscy krytykują ją za sprowadzenie ruchu body positive do "mody na brzydotę". Chociaż faktycznie, kiepsko to wyszło, to niektórzy także przesadzają. Głos w tej sprawie zabrała teraz Joanna Koroniewska. Gwiazda pokazała się na Instagramie bez makijażu i... stanęła w obronie Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska zaliczyła wizerunkową wtopę w weekend. Chociaż sama siebie określa jako estetkę, ta sytuacja wygląda bardzo brzydko. W długim wpisie tancerka skrytykowała normalizowanie wyglądu kobiecego ciała i nazwała to "modą na brzydotę".

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej odbił się szerokim echem. Głos zabierają kolejne celebrytki. Tym razem Joanna Koroniewska. Ona jednak stanęła w obronie tancerki.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Joanna Koroniewska bez makijażu broni Agnieszki Kaczorowskiej

Chociaż faktycznie Agnieszka Kaczorowska opublikowała szkodliwy wpis, to nie daje prawa, by ją hejtować. Joanna Koroniewska jest zdania, że żartów i docinków z tancerki jest już zdecydowanie za dużo.

Na swoim Instagramie aktorka często pokazuje, że ma do siebie dystans. Ostatnio opublikowała zabawne zdjęcie w kostiumie kąpielowym i...za małej czapce swojej córki. W komentarzach jej obserwatorki nabijały się z Agnieszki Kaczorowskiej.

Napisała gwiazda na Instagramie.

Ma rację?

Zobacz inne gwiazdy, które pokazują się bez makijażu:

- Następna promującą ,, modę na brzydotę " ? ". Uwielbiam Cię babo za dystans i luz ? ❤️❤️❤️

- Pani Asiu zdjecie na czasie , bo jak to jedna taka uwaza-brzydota W modzie

- Chowaj Asiu sie bo KACZORowska Cie dziubnie

- Hmmmmm o to trzeba zapytać nowa specjalistkę Agnieszkę Kaczorowską ?

Czytamy.

Joanna Koroniewska zdecydowała się odpowiedzieć na uszczypliwości osobnym wpisem. Opublikowała swoje dwa zdjęcia. Na pierwszym widzimy, jak wygląda Joanna Koroniewska bez makijażu. Na kolejnym, makijażu jest sporo.

- Jasne, po przeczytaniu posta Agnieszki poczułam, że jest niefortunnie ubrany w słowa i że wiele kobiet może się źle z tym poczuć. Ale szczerze, ta cała medialna nagonka zaczęła być trochę niesmaczna. [...] Trochę zaczyna to przypominać kopanie leżącego, na dodatek matki i kobiety w ciąży! Chyba już wystarczy! Nie uważacie?!??