Aleksandra Hamkało

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@olahamkalo Ola Hamkało zmysłowo zatańczyła na stole

Ola Hamkało zmysłowo zatańczyła na stole: "Dobrze, że nie jestem premierką żadnego państwa" [WIDEO]

2022-09-15 18:16

Ola Hamkało znana jest z dużego dystansu do siebie, spontaniczności i naturalnego luzu. Niedawno dała się ponieść na jednym z koncertów, gdzie dołączyła do zespołu tańcząc w rytm bębnów, a teraz pokazała zmysłowy taniec na stole. Zobacz jaki dała popis w domowym zaciszu!

Aleksandra Hamkało  - polska aktorka, absolwentka wrocławskiej filii Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Talent odziedziczyła po ojcu aktorze Józefie Hamkało. Pierwszy raz na ekranie pojawiła się w 1991 roku, w reklamie telewizyjnej. Miała wiele epizodycznych ról w filmach i serialach, a największą rozpoznawalność zyskała po zagraniu głównej roli w filmie "Big Love", gdzie pojawiła się u boku Antoniego Pawlickigo. Jej kariera wyhamowała w momencie kiedy została mamą. Pierwsze dziecko urodziła w 2016 roku, drugie przyszło na świat w 2021 roku. Aktorka wyszła za mąż mając 23 lata. Poślubiła dziennikarza muzycznego Filipa Kalinowskiego.

Ola Hamkało wskoczyła na stół w małej czarnej!

Ola Hamkało z powodzeniem rozwija swój profil na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi blisko 90 tysięcy użytkowników. Aleksandra dodaje wiele zdjęć, które pokazują jej codzienność: życie rodzinne i zawodowe projekty. Teraz jednak postanowiła zaszaleć i opublikowała odważny filmik, na którym możemy zobaczyć aktorkę w zmysłowym wydaniu. Ubrana w dopasowaną, czarną sukienkę i szpilki, wskakuje na stół i zaczyna tańczyć, kusząco spoglądając w obiektyw. Pod nagraniem czytamy: "DOBRZE, ŻE NIE JESTEM PREMIERKĄ ŻADNEGO PAŃSTWA".

Pod postem nie zabrakło komentarzy, w których fani przeciwnie do aktorki, bardzo żałują, że Ola nie jest premierką Polski.

Jak dla mnie możesz być premierką Polski od jutra! - czytamy na Instagramie.

Głosowałbym! - napisał internauta.

Jedną z użytkowniczek mocno zaskoczyło, że jeszcze żadna z osób nie napisała, "że matce tak nie przystoi?"

A ja myślałam że zaraz padnie pełno takich komentarz... No że jak.. Że matka... Że wstydu nie masz - dodała kobieta.

Aktorka żartobliwie odpowiedziała:

No bo właśnie ja mam taką cichą strategię selekcji osób z takimi opiniami. Strategia ta jest prosta: wrzucam takie filmiki i nie płaczę po unfollowach. Koniec strategii - wyznała Ola.

Sami zobaczcie!

Roksana Węgiel miała momenty załamania. Chciała wieść normalne życie!