Kylie Jenner i Jordyn Woods pogodzą się? Nie ma mowy!

2019-03-21 16:27
Jordyn Woods, Kylie Jenner
Autor: instagram.com

Czy Kylie Jenner i Jordyn Woods odnowią swoją przyjaźń po skandalu wywołanym przez drugą z celebytek? Czy Kylie wybaczy Jordyn romans z partnerem siostry, Khloe Kardashian? Choć jeszcze niedawno zdawało się, że jest na to szansa, teraz ta szansa jest bliska zeru... Żadna z dziewczyn nie chce zrobić kroku w stronę zgody!

Jak zapewne pamiętacie, przyjaciółka Kylie Jenner wywołała niemały skandal, uwodząc partnera Khloe Kardashian, Tristana Thompsona. Kiedy wyszło na jaw, że Jordyn Woods przespała się z ojcem małej True, siostry Kardashian i Jenner wyklęły ją z grona swoich znajomych, a Kylie wypędziła dziewczynę ze swojego domku dla gości, w którym Jordnyn pomieszkiwała. Woods miała nadzieję, że odzyska przyjaźń najmłodszej Kardashianki, występując w talk show Red Table Talk, w którym zarzekała się, że między nią a Tristanem nie było seksu, tylko zwykły pocałunek, bez szczególnej namiętności. Kylie Jenner jeszcze bardziej obraziła się na Jordyn, uznając, że dziewczyna kłamie.

>> Kylie Jenner zapomniała o Jordyn Woods. Ma nowe przyjaciółki

Wiele wskazywało na to, że kiedy drama ucichnie, Kylie Jenner i Jordyn Woods odzyskają kontakt. Może nie tak zażyły, ale jednak... A tu niespodzianka - zapowiada się na definitywne zerwanie kontaktu!

HOT TEMAT!
Baron i Julia Wieniawa

Autor: www.instagram.com/juliawieniawa, www.instagram.com/alekbaron

Julia Wieniawa i Baron z Afromental na randce w kinie! Były przytulanki...

Jak donosi amerykański serwis TMZ, Kylie Jenner i Jordyn Woods nie miały ze sobą kontaktu od wybuchu skandalu. Świeżo upieczona miliarderka definitywnie wykreśliła Jordyn z listy przyjaciół i nie zamierza tego zmieniać. Co ciekawe, w jej domku gościnnym wciąż pozostają rzeczy należące do Woods. Kylie jednak czeka jedynie, by byłą psiapsióła je zabrała i zniknęła z jej życia. Jenner nie wyklucza ponoć, że kiedyś emocje opadną i będzie mogła widywać się z koleżanką, ale na pewno nigdy jej już nie zaufa.

I trudno jej się dziwić...

NAJNOWSZE