Khloe Kardashian ostro skrytykowana przez inną gwiazdę za zdjęcie brzucha!

2019-03-21 22:28
Khloe Kardashian
Autor: www.instagram.com/khloekardashian

Khloe Kardashian opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcie w staniku. Celebrytka pochwaliła się płaskim brzuchem i przy okazji zareklamowała herbatkę na odchudzanie. Post Khloe skomentowała brytyjska gwiazda. Nie były to miłe słowa... "Bądź mądrzejsza, niż to" - brzmi ostatnie zdanie jej komentarza.

Khloe Kardashian przechodzi trudny czas. Niedawno została samotną mamą. Celebrytka rozstała się z partnerem, Tristanem Thompsonem po tym, jak koszykarz zdradził ją z Jordyn Woods.

>> Khloe Kardashian NIE żałuje związku z Tristanem Thompsonem! "Wszystko było tego warte"

Ostatnio Khloe Kardashian skupia się na swojej córeczce i sobie. I robi to, w czym czuje się najlepiej - pokazuje swoje odchudzone ciało i zarabia na promowaniu produktów w mediach społecznościowych. I za to właśnie jej się ostro dostało!

HOT TEMAT
Kylie Jenner

Autor: instagram.com

Kylie Jenner jest w ciąży? Zachowuje się jak Meghan Markle!

Kocham to, jak wygląda teraz mój brzuch! Wprowadziłam shake'i zastępujące posiłek do swojego menu jakieś 2 tygodnie temu i postęp jest niezaprzeczalny.

- zachwala Khloe Kardashian produkty do odchudzania. Jej post doczekał się ostrej odpowiedzi. Brytyjska aktorka, modelka i aktywistka napisała w komentarzu:

Jeśli jesteś zbyt nieodpowiedzialna, by: a) przyznać się do faktu, że masz osobistego trenera, dietetyka, zapewne też kucharza i chirurga, by osiągnąć swój wygląd, a nie ten środek przeczyszczający... i b) powiedzieć im o efektach ubocznych tego niezatwierdzonego przez Agencję Żywności i Leków produktu, które - jak mówi większość lekarzy - nie są zdrowe, (...) to myślę, że ja muszę. To jest niesamowicie okropne, że ten przemysł nękał cię, aż stałaś się tak sfiksowana na swoim wyglądzie. To wina mediów. Ale teraz, proszę, nie rób tego samego światu i nie krzywdź innych dziewczyn, tak jak ty zostałaś skrzywdzona. Jesteś mądrą kobietą. Bądź mądrzejsza, niż to.

Komentarz Jameeli Jamil spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem fanów Khloe Kardashian, którzy również przyznają, że celebrytka chyba nie potrzebuje kasy aż tak bardzo, by promować tak wątpliwej jakości produkt.

To musiało zaboleć, nie sądzicie? Zwłaszcza, że Khloe na razie nie odpowiedziała na atak...

NAJNOWSZE