Offset zaszalał! Z okazji urodzin kupił Cardi B willę na Dominikanie

2021-10-13 22:02 es

Offset może nie jest najlepszym partnerem, jeśli chodzi o wierność... natomiast prezenty robi naprawdę wspaniałe. Cardi B świętuje właśnie 29 urodziny. Z tej okazji ukochany podarował jej... gigantyczną posiadłość na Dominikanie!

Historia miłości Offseta i Cardi B jest długa i bardzo, ale to bardzo skomplikowana. Para jest już razem od kilku lat. Zdarzały im się w tym czasie poważne kryzysy. Chodziło o niewierność... Powiedzmy, że Cardi B nie jest jedyną kobietą, której Offset nie może się oprzeć... Mimo publicznych zapewnień, że to koniec jakoś zawsze udawało mu się wybłagać drugą szansę. Co więcej - huczne zapowiedzi rozstania dwukrotnie kończy się... narodzinami dziecka.

Teraz Offset i Cardi B są w dobrym momencie. Niedawno zostali rodzicami po raz drugi, a raperka świętuje 29 urodziny. Offset zaszalał z prezentem!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Offset kupił Cardi B posiadłość na Dominikanie

Offset nie jest może najwierniejszym partnerem na świecie... Natomiast zdecydowanie nie można mu odmówić szczodrości! Raper Migos kupił ukochanej posiadłość. Nie byle jaką, bo... na Dominikanie!

Cardi B otrzymała od męża rezydencję z widokiem na ocean położoną w ekskluzywnej, zamkniętej osiedlu Esperanza Residencia w El Portillo, Las Terrenas. Czteropiętrowa nieruchomość ma sześć sypialni, sześć łazienek, oddzielne studio i dwa baseny, z których roztaczają się fenomenalne widoki.

Rezydencja o powierzchni 7 000 stóp kwadratowych, zbudowana przez francuskiego dewelopera, znajduje się na zboczu wzgórza i jest otoczona palmami na działce o powierzchni 0,37 akrów.

W prywatnym raju na Dominikanie Cardi B Cardi będzie również mogło korzystać z trzech kortów tenisowych, lądowiska dla helikopterów i prywatnej plaży w Esperanza Residencia.

Ile kosztowała taka przyjemność? Offset zapłacić za ogromną rezydencję za 1,5 miliona dolarów!

Tego o Cardi B nie wiedzieliście!

Pytanie 1 z 8
Z jakim gangiem Cardi B jest związana?

To nie pierwszy raz, gdy Offset obdarował Cardi B naprawdę szczodrze. Spójrzcie, na jaki romantyczny wypad ją kiedyś zabrał:

NAJNOWSZE