Cardi B i Offset mają wychodne! Poszli na randkę pod wieżę Eiffla

2021-10-02 13:06 es

Wbrew głośnym zapowiedziom, Cardi B i Offset wciąż się nie rozwiedli. Co więcej, niedługo po złożeniu papierów rozwodowych, ogłosili, że będą mieć drugie dziecko. Cardi B urodziła kilka tygodni temu. Teraz rodzice zorganizowali sobie chwilę oddechu. Na randkę poszli nie byle gdzie, bo pod uwielbianą przez zakochanych wieżę Eiffla.

Związek Cardi B z Offsetem to materiał na niezły serial. Pełen zwrotów akcji, dram, zdrad i luksusów. Dokładnie rok temu media obiegła informacja, że Cardi B złożyła dokumenty rozwodowe. Najprawdopodobniej miała już dość ciągłych zdrad Offseta.

Najwyraźniej jednak raper ma w sobie coś, czemu gwiazda nie może się oprzeć... Zamiast rozwodu ogłosili, że mają w drodze kolejne dziecko. Ich synek przyszedł na świat we wrześniu tego roku.

Od porodu minęło już kilka tygodni, więc Cardi B i Offset zorganizowali sobie wychodne...

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Cardi B i Offset na randce w Paryżu

Trudno o bardziej romantyczne okoliczności! Cardi B i Offset zjedli kolację pod bajecznie oświetloną wieżą Eiffla.

Cardi B postawiła na obcisły kombinezon Chanel. Stylizację dopełnił iście francuski dodatek - beżowy beret. Offset nie zaszalał ze stylizacją, wkładając na siebie kurtkę ze wzorem moro.

Ponieważ trwa paryski tydzień mody, para wybrała się na imprezę organizowaną przez Carine Roitfeld, byłą redaktor naczelną Vogue Paris. To jest życie!

NAJNOWSZE