Edyta Nowak-Nawara i Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA, instagram.com/queen_of_life_77

Celebryci

Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej zażądała zapłaty za udzielenie wywiadu. Edzia nieźle się ceni!

2024-04-19 15:20

Kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami, które wydawały się być nierozłączne. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu i teraz Edzia nie szczędzi gorzkich słów na temat Dagmary Kaźmierskiej. Jeden z dziennikarzy, chcąc dowiedzieć się nieco więcej na temat Edyty Nowak-Nawary zaproponował jej wywiad. Ta jednak w odpowiedzi wysłała mu cennik!

Dagmara Kaźmierska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu tylko na krótką chwilę. Rozpad jej przyjaźni z Edytą Nowak-Nawarą komentowany był przez niemal wszystkie portale w naszym kraju. Nie zabrakło głośnych nagłówków i negatywnych wypowiedzi, którymi obie panie zasypywały swoje profile w social mediach. Królowa Życia przyznała, że nie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółki po poważnym wypadku samochodowym, którego była ofiarą. Zamiast pomocy i zrozumienia czuła dystans i chęć urwania znajomości oraz rozpoczęcia kariery solo. Wielu osobom wydawało się jednak, że konflikt został już zażegnany. Wszystko przez słowa Królowej Życia, które stały się viralem na TikToku.

Ja za mało kim tęsknię z przeszłości, ale za tą Edzią tęsknię.

Tęsknię za moją Edką-Fretką. Edzia nie zadzwoniła, ja też nie zadzwoniłam i dalej tęsknię. Ja cię Edzia moja kocham dalej

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Niestety, wcale tak się nie wydarzyło. Edzia nieustannie, publicznie krytykuje swoją dawną przyjaciółkę i nie szczędzi gorzkich słów na temat jej poczynań w sieci, ale także na parkiecie.

Dagmara, puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi, jak zawsze

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej

Na odpowiedź Dagmary nie trzeba było długo czekać.

Edzia, jeśli nas teraz słyszysz, puknij ty się Edzia w głowę, naprawdę Edzia, jeżeli to słyszysz

Nic nie wskazuje na to, by panie w najbliższym czasie doszły do porozumienia. Celebrytka przyznaje, że jest jej przykro z powodu, że nie może liczyć na osoby, które wcześniej stały za nią murem i część bliskich jej osób odwróciła się do niej plecami. W związku z tym, że w ostatnim czasie w sieci można było dostrzec nieco więcej komentarzy od Edzi, jeden z dziennikarzy postanowił skontaktować się z celebrytką i zaprosić ją na wywiad.

Edyta Nowak-Nawara - Edzia

Królowa Życia obecnie nie może liczyć na wsparcie Edyty Nowak-Nawary, czyli słynnej Edzi, z którą przez długi czas była nierozłączna. Wiele osób, żywo zainteresowanych ich konfliktem, zastanawia się, o co dokładnie chodzi, czy jest jakakolwiek szansa na to, że panie się pogodzą oraz skąd biorą się tak częste ostatnio, negatywne komentarze ze strony Edzi. Dziennikarz portalu Lelum Jakub Adamiak chciał to sprawdzić. W związku z tym skontaktował się z Edytą Nowak-Nawarą, by przeprowadzić z nią wywiad. Ta jednak przyznała, że nie wypowiada się z mediach za darmo i zażądała od niego pokaźnej zapłaty

Wszelkiego rodzaju wywiady traktuję jako współpracę. Cena zaczyna się od 5000 zł. Zaliczkowane połową kwoty przed wywiadem i drugą połową po wywiadzie

Dziennikarz kompletnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Pobieranie wynagrodzenia przez gwiazdy za udzielenie wywiadu nie jest powszechną praktyką. Stąd zdziwienie moje i całej redakcji, że Edyta Nowak-Nawara zaproponowała honorarium - wyznał.