metamorfoza

Od "Heli w opałach" po "Rodzinkę.pl". Tak przez lata zmieniał się Jacek Braciak

2024-05-10 12:25

Pewną sławę przyniosła mu rola Piotra Pękalskiego w serialu "Hela w opałach". Większość widzów kojarzy go jednak jako Marka z "Rodzinki.pl". Jacek Braciak jest aktywny zawodowo od 1988 roku. Na sowim koncie ma dużo więcej ról i produkcji. Czym zajmuje się obecnie i co o nim wiemy? Sprawdzamy!

Spis treści

  1. Jacek Braciak - Wiek i wzrost
  2. Jacek Braciak - Zawód
  3. Jacek Braciak - Wykształcenie
  4. Jacek Braciak - Dzieci
  5. Jacek Braciak - Partnerka
  6. Jacek Braciak - Instagram
  7. Jacek Braciak - Filmy i seriale

Jacek Braciak zachwycił widzów swoją autentycznością i niezwykle przyjaznym usposobieniem. Braciak rozpoczął karierę aktora w 1988 roku. Przez wszystkie lata zgromadził wiele ról i jeszcze więcej doświadczeń. Kim jest i co o nim wiemy?

Jacek Braciak - Wiek i wzrost

Jacek Braciak urodził się 12 maja w 1968 roku w Drezdenku. W 2024 roku będzie obchodził swoje 56. urodziny! Jacek Braciak ma 163 centymetry wzrostu.

Jacek Braciak - Zawód

Jacek Braciak jest aktorem teatralnym, filmowym i dubbingowym. Na wielkim ekranie zadebiutował w 1988 roku w filmie "Z soboty na poniedziałek".

Jacek Braciak - Wykształcenie

Jacek Braciak ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich. Studia ukończył w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Jacek Braciak - Dzieci

Braciak ma troje dzieci - Zofię, Martę i Konrada. W 2021 roku przyznał publicznie, że jego syn jest osobą transpłciową. Wcześniej Konrad miał na imię Jadwiga.

Jacek Braciak ujawnił transpłciowość dziecka bez jego zgody! „Nie widziałem nic niestosownego”

Jacek Braciak - Partnerka

Wieloletnią partnerką Braciaka była Maja Hirsch. Przez kilka lat spotykał się również z Agatą Buzek. Jak podaje "Viva", Braciak ma spotykać się z dziennikarką Dominiką Tarczynską.

Jacek Braciak i Agata Buzek wciąż zakochani. Para przyłapana na czułościach

Jacek Braciak - Instagram

Jacek Braciak dzieli się sowim życiem zawodowym na Instagramie. Można go znaleźć pod nazwą "j.braciak". Jego profil śledzi niemal 4200 osób.

Jacek Braciak - Filmy i seriale

Jacek Braciak to jeden z ulubionych Polskich aktorów. Wziął udział w wielu filmach i serialach. Do najpopularniejszych produkcji z udziałem Braciaka należą: "Hela w opałach", "Rodzinka.pl", "BrzydUla", "Kos", "Córka trenera", "Tajemnica Sagali", "Prostytutki", "Miodowe lata", "Wszystkie pieniądze świata", "Policjanci", "Klan", "Miś Kolabo", "Glina", "Kasia i Tomek", "Plebania", "Pitbull", "Mistrz", "Magda M.", "Twarzą w twarz", "Katyń", "Nigdy nie mów nigdy", "Różyczka", "Róża", "Ludzie Chudego", "Prawo Agaty", "W ukryciu", "Drogówka", "Volta", "Kler", "Pan T." czy "Moje wspaniałe życie".

Tak zmieniła się obsada "Rodzinki.pl". Zosia i Kacperek nieźle wyrośli! Maciej Musiał tańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

Karolina Nowakowska: Gwiazda „Klanu” zagrała cztery spektakle ze złamaną nogą!