Jacek Braciak ujawnił transpłciowość dziecka bez jego zgody! „Nie widziałem nic niestosownego”

2021-12-01 10:43 AM
Jacek Braciak
Autor: WBF

Jacek Braciak niedawno w rozmowie z magazynem „Zwierciadło” zdradził, że jedno z jego dzieci jest transpłciowe. Aktor przyznał, że miał córkę, a teraz ma syna. Sprawa ma ciąg dalszy, bo jak się okazało, Braciak swojej wypowiedzi nie skonsultował z dzieckiem…

Jacek Braciak otworzył się na życie prywatne i ujawnił, że jedno z jego dzieci jest transpłciowe. Na łamach magazynu „Zwierciadlo”, zdradził, że miał córkę Jadwigę, a teraz ma syna Konrada.

Trochę jednak się zagalopował, bo jak sam podał w rozmowie z innym magazynem, jego wypowiedź nie została z synem skonsultowana.

Przyznam szczerze: nie widziałem nic niestosownego w nadmienieniu w wywiadzie, że miałem trzy córki, a teraz mam dwie córki i syna. Kompletnie nie byłem świadomy doniosłości, jak się okazało, tego sformułowania.

- wyznał w rozmowie z dziennikarzem Newsweeka.

Na szczęście panowie szybko sobie sprawę wyjaśnili i doszli do porozumienia.

Ale natychmiast po tym rozmawiałem ze swoim synem, który mi zwrócił uwagę, że powinienem był zapytać go o zgodę. Oczywiście, przeprosiłem. I o zgodę na rozmowę z panem już zapytałem, dopytując o pewne rzeczy techniczne, przygotowując się, żeby nie walnąć babola, nie zrobić niedźwiedziej przysługi. Konrad powiedział, że ma do mnie zaufanie, a przy okazji, że jest dumny ze mnie. I tu się wymieniliśmy uprzejmościami i zapewnieniami miłości.

- kontynuował.

Sara James - tak będzie brzmieć występ na Eurowizji Junior! [ESKA LIVE]

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...

Zobacz też: Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali Złota Piłka 2021

NAJNOWSZE