Obcięty nos i implanty w czole to nie wszystko! Te modyfikacje przerażają

i

Autor: Instagram - Toxii Danielle, canva

modyfikacje

Obcięty nos i implanty w czole to nie wszystko! Te modyfikacje przerażają

2024-04-18 13:26

Podobno o gustach się nie dyskutuje, inni uważają, że są granice "dobrego smaku", a jeszcze ktoś inny powie, że to wygląda niezwykle zjawiskowo. Być może nikogo nie szokują już kolczyki czy tatuaże. Ta kobieta poszła o krok dalej i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza się zatrzymać.

Nie od dziś wiadomo, że wiele osób chętnie poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Do takich osób należy belgijska influencerka. Nie tu jednak mowy o delikatnej ingerencji chirurgicznej. Ta kobieta idzie na całość!

W głowie ma implanty, a jego ciało pokryte jest tatuażami. 25-letni Polak wydał fortunę na modyfikacje ciała!

Te modyfikacje ciała potrafią wzbudzić grozę

Toxii Daniëlle pochodzi z Belgii i jest jedną z tych kobiet, które wręcz uzależniły się od wykonywania zabiegów estetycznych. Influencerka podjęła się nawet wielu, kontrowersyjnym operacjom. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami i piercingiem. Toxii wyprowadziła się do Hiszpanii i pozostaje w stałym kontakcie ze swoim chirurgiem - Oscarem Marquezem. Lekarz słynie z "szalonych" modyfikacji ciała. Jak podaje serwis "Vibez", Toxii jest pierwszą kobietą w historii, która obcięła sobie nos. Usunięty nos jest jedną z najbardziej przerażających modyfikacji, którym się poddała. Zamiast nosa posiada tylko dwie dziury i dosyć mały kawałek przegrody nosowej. Oprócz usunięcia nosa, influencerka poddała się również seriom zastrzyków w dziąsła, które mają sprawić, że nabiorą czarnego koloru. Oprócz tego, ma wszczepiony pod skórę na czole implant, wytatuowane gałki oczne, rozszczepiony język oraz uszy. Trzeba przyznać, że to jak wygląda, wcale nie jest codzienne. Ta kobieta ma dużo odwagi. Jedną z popularniejszych osób w Polsce, która zdecydowała się na modyfikacje własnej twarzy to Popek.

Popek dokonał skaryfikacji, zafarbował gałkę oczną, a teraz... "To obrzydliwe!"

Popek znowu zmodyfikował twarz!