MAMY ZDJĘCIA

W głowie ma implanty, a jego ciało pokryte jest tatuażami. 25-letni Polak wydał fortunę na modyfikacje ciała!

2024-03-29 12:20

Juliusz w krótkim czasie zyskał popularność w Niemczech, ale przede wszystkim w Polsce. Wszystko to za sprawą swojego wyglądu, który szokuje wielu internautów! Młody, charyzmatyczny mężczyzna dzieli się swoimi opowieściami za pośrednictwem platformy z krótkimi filmikami. Ujawnia tajniki wiedzy na temat modyfikacji i pokazuje, że nie ma w tym nic dziwnego. Jak wygląda 25-letni Juliusz? Zobaczcie jego metamorfozę już teraz!

Spis treści

  1. Juliusz z kolcami - kim jest?
  2. Modyfikacje ciała Juliusza: ile kosztowały?

Juliusz to 25-letni Polak, który od urodzenia mieszka w Niemczech. Otwarcie mówi, że nie potrafi dobrze pisać w języku polskim, czytać i łatwiej idzie mu z mówieniem. Dzięki temu, że odpowiada na komentarze internautów nie zapomni o naszym języku. Przyznał, że utrzymuje kontakt z rodziną, która mieszka w Polsce, a sam przez długi czas pracował opiekując się starszymi, potrzebującymi ludźmi. Za sprawą platformy z krótkimi filmikami opowiada o swoim życiu, a także śmiało o sobie mówi, iż jest nieco szalony. Podobają mu się modyfikacje, jakie przeszedł! Juliusz ma również charakterystyczny głos, w wyniku uszkodzenia jednego z nerwów szyjnych. 

Wydała majątek, aby stać się smokiem. Przeszła korektę płci, usunęła zęby oraz uszy

Wasze najgorsze tatuaże. BYLIŚMY ZASKOCZENI! | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Juliusz z kolcami - kim jest?

Juliusz na co dzień mieszka niedaleko Duisburga w Niemczech. Internauci praktycznie codziennie komentują jego metamorfozę, a on chętnie odnosi się do wszystkich komentarzy. O komentarz poprosił go także brytyjski serwis Mirror. Tiktoker, który gościł w niemieckich telewizjach, ma charakterystyczny głos, ale przede wszystkim kolce na głowie. Są to transdermal implanty, które kosztowały 3,5 tysiąca euro. W każdej chwili może je ściągnąć, gdyż przyczepione są one magnesami. Oprócz tatuażu na twarzy, wytatuował sobie gałki oczne. Kosztowało go to 1200 euro i jak zdradził, nie ma problemu ze wzrokiem. Na jednym z filmików mówił, że ryzyko oślepnięcia jest bardzo małe.

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Juliusz z TikToka ma również wytatuowane wargi, dziąsła, język i chce mieć również czarne podniebienie. Finalnie chciałby mieć pokryte sto procent ciała. Sam jednak nie przywiązuje większej uwagi, co do konkretnych wzorów. Jeśli jednak jakaś grafika bardzo mu się spodoba, to robi ją bez zastanowienia.

Modyfikacje ciała Juliusza: ile kosztowały?

Juliusz chętnie opowiada o swojej metamorfozie, zdradzając przy tym poniesione koszty. W zasadzie to najbardziej interesuje jego fanów. W jednym z filmików pod koniec października mówił, że wydał 17 tysięcy euro, jednak na tym na pewno nie skończy. Kwota będzie kilka razy wyższa! Jak wyglądał bez tatuaży? Możecie zobaczyć w naszej galerii!