Nowa płyta, oskarżenie o plagiat i zerwanie. Tak minął gwiazdom ostatni tydzień

2020-01-19 18:00 es
Celebryci zagraniczni hotplota.pl
Autor: hotplota.pl zagraniczne gwiazdy kolaż hotplota.pl

W show-biznesie nieustannie sporo się dzieje. Nadążacie za wszystkim? Jeśli na bieżąco czytacie wszystkie plotki, to szybciutko poradzicie sobie z naszym quizem.

Hotplota.pl zaprasza Was do zabawy. Jeśli interesujecie się show-biznesem, ten quiz jest dla Was! Pytamy w nim o największe gwiazdy, te zagraniczne i te polskie.

Jedna ze sław na długi czas zniknęła z show-biznesu. Musiała pilnie zatroszczyć się o swoje zdrowie. Fani czekali cierpliwie i wygląda na to, że im się to opłaci. Celebrytka zapowiedziała nowy projekt! Ciekawe, czy już wiecie, o kim mówimy...

Podczas gdy jedni świętują sukcesy, inni muszą przełknąć gorzką porażkę. Z kłopotami boryka się Ariana Grande. Jeden z jej największych hitów został oskarżony o plagiat! Według cytowanych specjalistów, nuty piosenki Ariany Grande i DOT-a są w dużej części identyczne. Wiecie, o który kawałek chodzi?

Show-biznes to nie tylko praca, ale też oczywiście ploteczki z życia prywatnego. Po prawie dekadzie razem Vanessa Hudgens i Austin Butler zerwali! A miał być ślub... Co się stało, że plany tak nagle się zmieniły?

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w naszym quizie!

NAJNOWSZE