Anna Lewandowska pokazała się po trzech nocach bez snu! "Maluszek chory, a mamy czuwają"

2020-01-17 18:54 nk
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

Anna Lewandowska na swoim Instagramie pokazuje przeważnie idealny obrazek siebie i swojej rodziny - świetne, często artystyczne kadry, szeroki uśmiech, idealne ciało, makijaż (lub piękna cera bez niego) i fryzura. TAKIE zdjęcia, jak to, którym podzieliła się po trzech nieprzespanych nocach, widujemy bardzo rzadko. Gwiazda wyjaśniła powody swojego stanu.

Anna Lewandowska przygotowuje się do powitania na świecie swojego drugiego dziecka. Trenerka jet w 6. miesiącu drugiej ciąży. Wciąż jednak intensywnie pracuje, trenuje i oczywiście zajmuje się swoją 2,5-letnią córeczką, Klarą. A to - jak każda mama wie - niełatwe zadanie, zwłaszcza, kiedy nosi się pod sercem coraz większy ciężar.

Anna Lewandowska po nieprzespanych nocach

Choć zazwyczaj widzimy ją promienną i idealnie wystylizowaną, tym razem Anna Lewandowska pokazała swoim fanom mniej wyidealizowany wizerunek siebie. Gwiazda zdradziła, że jej córeczka się rozchorowała, więc ona sama nie przespała trzech ostatnich nocy.

Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC. za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii!

- napisała na Instagramie Anna Lewandowska i dodała (zapewne po to, by uniknąć pytań o udział Roberta Lewandowskiego w opiece nad Klarą):

Ps. Wsparcie taty - bezcenne.

Wprawdzie na zdjęciu bez makijażu widać, że Anna Lewandowska jest zmęczona, ale powiedzmy sobie szczerze - ona zawsze wygląda świetnie!

NAJNOWSZE