Kate Middleton marzy o kolejnym dziecku?! „William byłby zmartwiony”

2020-01-17 14:01 AM
Kate Middleton i książę William
Autor: AP/Associated Press/East News

Teraz świat żyje decyzją księcia Harry’ego i Meghan Markle odnośnie wystąpienia z rodziny królewskiej. Życie księżnej Kate i księcia Williama na chwilę zeszło na dalszy plan, jednak znów powracają za sprawą wyznania Kate Middleton, która opowiedziała o tym czy jeszcze doczekają się kolejnego dziecka.

Księżna Kate i książę William są już rodzicami trójki dzieci: George’a, Charlotte oraz Louisa. Dwójka rodzeństwa już dokazuje w najlepsze przy każdej możliwej okazji. Wystarczy przypomnieć sobie George’a, który strzelał zabawne miny w czasie wizyty w Polsce oraz Charlotte, która podczas udziału w królewskich regatach pokazała wszystkim język. Najspokojniejszy póki co pozostaje książę Louis, ale nic dziwnego, w kwietniu skończy dopiero 2 lata. Ostatnio książęca para miała okazję uczestniczyć w ceremonii nadawania państwowych odznaczeń, odwiedzili też ośrodek Khidmat Centre w hrabstwie Yorkshire, gdzie mieli okazję spotkać się z różnymi grupami wyznaniowymi.

KSIĄŻĘ WILLIAM NIE CHCE KOLEJNEGO DZIECKA?

Podczas spotkania księżna została zapytana o to, czy planują jeszcze powiększyć rodzinę. Księżna Kate podobno nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi, jednak zaśmiała się i powiedziała:

„Czwarte dziecko? Myślę, że William byłby trochę zmartwiony. Nie sądzę, żeby tego chciał”. – mówiła księżna Kate.

 

Myślicie, że książę William nie nadąża za gromadką swoich dzieci? :D

Zobacz też: 

NAJNOWSZE