Nowa płyta i nowy serial! Selena Gomez nie zwalnia tempa. Co z życiem prywatnym?

2019-09-23 12:23 mw
Selena Gomez
Autor: North Woods / SplashNews.com/East News

Nowa płyta i nowy serial Seleny Gomez? Fani piosenkarki nie mogli liczyć na lepsze informacje. Jednak niektórzy z nich już teraz martwią się, czy ich idolka na pewno jest już gotowa na powrót do pracy na pełnych obrotach. Czy natłok nowych obowiązków związanych z produkcją serialu i promocją nowej płyty nie odbije się na kondycji i zdrowiu psychicznym Seleny Gomez?

Jeśli komuś wydaje się, że brak aktywności Seleny Gomez w mediach społecznościowych oznacza, że gwiazda byczy się na wiecznym urlopie, to jest w ogromnym błędzie. Artystka rzeczywiście bardzo rzadko udziela się ostatnio w internecie, ale za to w życiu zawodowym uwija się, jak mrówka!

Po sukcesie kolejnego sezonu produkowanego przez Selenę Gomez serialu Netflix "13 powodów" gwiazda zabrała się za stworzenie kolejnej produkcji! I znów będzie to serial dla Netfliksa. Tyle, że tym razem - dokumentalny.

A to nie wszystko! Media donoszą, że Selena Gomez wkrótce może też wydać długo wyczekiwaną nową płytę! Już za kilka tygodni gwiazda ma opublikować nowy singiel.

Fani pytają tylko, czy tak wzmożona aktywność Seleny znów nie odbije się na jej kondycji...

NOWY SERIAL SELENY GOMEZ

Selena Gomez zapowiedziała właśnie premierę nowego serialu współtworzonego przez nią dla serwisu Netflix. Będzie to dokument w odcinkach zatytułowany "Living Undocumented", którego tematem będzie imigracja.

Warto dodać, że przy produkcji serialu Selenie Gomez pomaga jej mama, Mandy Teefey. Z pewnością wspólna praca pomogła w odbudowaniu relacji między Seleną, a jej mamą - jak dobrze pamiętamy, te nie zawsze wyglądały idealnie.

Widzowie Netfliksa będą mogli obejrzeć serial "Living Undocumented" już na początku października 2019 roku.

NOWA PŁYTA SELENY GOMEZ

Ale nowy serial to nie wszystko! Fanów Seleny Gomez jeszcze bardziej ucieszą z pewnością plotki o nadchodzącej nowej płycie piosenkarki!

Już za kilka tygodni ma się ukazać nowy singiel Seleny Gomez. Piosenka ma zapowiadać długo wyczekiwany drugi album artystki.

Przypomnijmy, że fani czekają na krążek już długie 4 lata...

>> Selena Gomez o swoim życiu: "Nie jest takie idealne".

Jedno jest pewne: tej jesieni fani Seleny Gomez nie mogą narzekać na brak emocji. Tyle, że niektórzy już teraz martwią się o to, czy Selena udźwignie trudy promocji nowej płyty.

Jak wiadomo, premiera nowego albumu oznacza kalendarz wypełniony po brzegi terminami wywiadów i sesji fotograficznych, a to nawet dla najbardziej zaprawionego w bojach artysty zawsze oznacza bardzo wyczerpujące tygodnie. Tymczasem według doniesień prasy terapeuci Seleny Gomez już dawno temu zalecili jej unikanie stresu i natłoku obowiązków...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE