Selena Gomez o swoim życiu: "Nie jest takie idealne". Chodzi o Justina i Hailey?

2018-08-22 7:38

Obserwujecie życie gwiazd na Instagramie lub Facebooku? Pewnie wydaje wam się, że są wiecznie uśmiechnięte i szczęśliwe? Nic z tych rzeczy - mają takie same problemy, jak każdy z nas...

Oglądając cudze zdjęcia w internecie możemy ulec wrażeniu, że nasze życie jest szare i nudne, a często po prostu smutne. Uśmiechnięte twarze blogerek, modelek, piosenkarek i celebrytek potrafią wpędzić w depresję nawet z natury bardzo pogodnych fanów. 

Zupełnie niepotrzebnie- to przecież oczywiste, że zwykły dzień gwiazd w niczym nie przypomina niekończącej się przygody i szaleństwa, jakie prezentują w sieci.

>> Hailey Baldwin znów pokazała pierścionek zaręczynowy! Justin Bieber się postarał...

I o tym właśnie napisała swoim fanom na Instagramie Selena Gomez.

SELENA GOMEZ ZAZDROŚCI INNYM ICH ŻYCIA? "JAK MY WSZYSCY"

We wtorek 21 sierpnia Selena Gomez opublikowała na Instagramie zdjęcia z bardzo ważnym opisem. Zawarła w nich słowa, które powinny co jakiś czas powtarzać wszystkie gwiazdy. Być może nawet taka myśl powinna być na stałe przyklejona do ich nicków w serwisach społecznościowych... :)

Słyszę jak ludzie mówią, że chcieliby żyć cudzym życiem, bo zobaczyli kilka zdjęć... Wszyscy tak mamy. Ale ja tylko dzielę się z wami swoimi szczęśliwymi chwilami. Uwierzcie mi - moje życie nie jest zawsze takie wygładzone i kwieciste... Każdy z nas idzie własną drogą

- napisała Selena Gomez.

>> Liam Payne zaliczył po MTV VMA 2018 dwie imprezy! Bawił się z różnymi kobietami

Niektórzy twierdzą, że post Seleny Gomez nie dotyczy tylko jej samej. Piosenkarka mogła napisać go także w reakcji na pojawiającą się ostatnio regularnie serię zdjęć, pokazujących szczęśliwy związek Justina Biebera i Hailey Baldwin. Czyżby Selena chciała zasugerować, że i u nich nie jest wcale tak różowo? 

NAJNOWSZE