Nie tylko Miley Cyrus. Oto wszystkie byłe dziewczyny Liama Hemswortha

2019-08-18 12:00
Byłe dziewczyny Liama Hemswortha
Autor: East News

Liam Hemsworth znów jest wolny. Zaledwie osiem miesięcy po ślubie zakończył się jego niemal dziesięcioletni związek z Miley Cyrus. Wokalistka zdążyła już znaleźć pocieszenie w ramionach Kaitlynn Carter, a on próbuje na razie odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W ciągu lat spotykał się jednak nie tylko z kontrowersyjną piosenkarką. Oto wszystkie jego dziewczyny!

Liam Hemsworth zapewne długo nie otrząśnie się po rozstaniu z Miley Cyrus. Aktor wiele razy już rozstawał się ze swoją nieprzewidywalną ukochaną, jednak miał prawo mieć nadzieję, że po ślubie w ich wspólnym życiu zapanuje spokój. W otarciu łez nie pomogą mu też zdjęcia półnagiej żony, która na włoskiej plaży całowała się z koleżanką w dniu ogłoszenia ich rozstania.

>> Miley Cyrus i Kaitlynn Carter całują się we Włoszech! Miley jest TOPLESS! [ZDJĘCIA 18+]

Związek aktora z Miley Cyrus trwał z przerwami aż dziesięć lat. Nie oznacza to jednak, że w jego życiu nie było innych kobiet. Oto zestawienie wszystkich dziewczyn Liama Hemswortha!

Wszystkie dziewczyny Liama Hemswortha

Amanda Bynes

Według plotek Liam Hemsworth i Amanda Bynes romansowali w marcu 2009 roku, czyli tuż przed tym, jak aktor związał się z Miley Cyrus.

Amanda Bynes w 2010 roku
Autor: Johns PkI / Splash News/EAST NEWS

Miley Cyrus

Tę historię wszyscy znamy doskonale. Miley i Liam poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka i zakochali się w sobie. Spotykali się z przerwami do czerwca 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy się zaręczyli. W lipcu 2014 roku zerwali, a w październiku 2016 ponownie się zaręczyli. W grudniu 2018 roku wzięli ślub. Ich rozstanie ogłoszono 10 sierpnia 2019 roku.

>> Miley Cyrus pierwszy raz po rozstaniu: "Nie walcz z ewolucją"

Miley Cyrus
Autor: Rex Features/East News

January Jones

W 2013 roku plotkowano o romansie Liama Hemswortha z January Jones, gdy parę przyłapano wychodzącą razem z hotelu. Aktorka wszystkiemu później zaprzeczyła twierdząc, że łączyła ich tylko przyjaźń.

January Jones
Autor: Invision/Invision/East News

Eiza Gonzalez

Krótko po zerwaniu zaręczyn z Miley Cyrus w 2013 roku, Liama Hemswortha przyłapano na pocałunkach z meksykańską aktorką Eizą Gonzalez.

Eiza Gonzalez
Autor: Jon Kopaloff/Getty AFP/East News

Nina Dobrev

Kolejny krótki romans połączył Liama Hemswortha z Niną Dobrev. Parę również przyłapano na pocałunkach, a miało to miejsce w 2014 roku.

Nina Dobrev
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Maika Monroe

W 2015 roku Liam miał romansować na planie filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie z Maiką Monroe.

Maika Monroe
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE