Nicki Minaj

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Nicki Minaj i Kenneth Petty mieli wychodne! Rola matki w ogóle nie zmieniła stylu raperki

2020-11-24 20:03

We wrześniu Nicki Minaj i Kenneth Petty zostali rodzicami. Noworodek pochłania całe zasoby czasu i energii młodych rodziców. Ale nie u Nicki Minaj! Kilka miesięcy po porodzie raperka i jej mąż wyskoczyli na imprezę. Jej styl zupełnie się nie zmienił!

W ostatnim roku w życiu Nicki Minaj sporo się zmieniło. Po pierwsze, gwiazda została żoną. Jej serce skradł Kenneth Petty. Związek pary bardzo szybko przyniósł owoce, a w zasadzie jeden owoc. We wrześniu Nicki Minaj urodziła syna.

Narodziny dziecka wywracają życie młodych rodziców do góry nogami. Jednak w przypadku Nicki Minaj pewne rzeczy się nie zmieniły. Nawet jako matka, raperka zaskakuje strojami i umie się bawić!

Nicki Minaj imprezuje pierwszy raz jako mama

Nicki Minaj i Kenneth Petty zrobili sobie wychodne. Para miała co świętować! Nicki Minaj wygrała na AMA 2002 w kategorii Najlepsza Artystka Rap/Hip-hop!

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Gwiazdy, które mają zakaz wjazdu do innych krajów

Pytanie 1 z 7
Otrzymała wyrok 5 miesięcy za utrudnianie śledztwa. Z tego powodu Wielka Brytania odmówiła jej wjazdu. O kogo chodzi?

Raperka pochwaliła się fanom swoimi stylizacjami z tego wieczoru. Na jednym zdjęciu widzimy Nicki Minaj w białej sukience, którą zestawiła z czarnym paskiem, rękawiczkami i pończochami. Na kolejnych zdjęciach gwiazda ma na sobie w czarną marynarkę i szorty.

Niezależnie od tego, co Nicki Minaj ma na sobie jedno jest pewne - macierzyństwo nie utemperowało jej odlotowego stylu!