Nicki Minaj zapowiada dokument o swoim życiu! Aż 6 odcinków z pikantnymi szczegółami

2020-11-21 12:57 mm
Nicki Minaj
Autor: JAPZ, JOGA/Backgrid/East News

Nicki Minaj ogłosiła właśnie, że wkrótce HBO Max wyemituje serial dokumentalny poświęcony jej życiu i karierze. Produkcja będzie się składać z sześciu odcinków i ma odsłonić kulisy życia prywatnego i zawodowego raperki. Szykuje się hit na miarę Miss Americana?

W czasie pandemii koronawirusa produkcja wielu seriali fabularnych utknęła w martwym punkcie. Kilka znanych tytułów zniknęło z grafików stacji telewizyjnych i serwisów streamingowych albo - w najlepszym razie - zaliczyło spore opóźnienia, jak choćby sezon 5 Riverdale

Ale życie nie lubi pustki - coś trzeba oglądać ;) Miejsce anulowanych lub opóźnionych seriali i filmów fabularnych zajmują produkcje dokumentalne. Wśród nich coraz popularniejszą odmianą są seriale o gwiazdach muzycznych. 

Kolejną tego typu produkcją będzie dokument o Nicki Minaj! Gwiazda właśnie osobiście zapowiedziała jego produkcję.

ESKA XD EXTRA

Powstanie dokument o Nicki Minaj

Jeśli podobały Wam się takie produkcje, jak "Seasons" Justina Biebera, "Miss Americana" o Taylor Swift czy choćby "Homecoming" o Beyonce, z pewnością poświęcicie też kilka godzin na serial dokumentalny o Nicki Minaj. Wyprodukuje go HBO Max, a historia raperki opowiedziana będzie w aż sześciu odcinkach.

Z całkowitą szczerością Nicki przeprowadzi widzów przez najtrudniejsze i najbardziej ekscytujące chwile swojego życia, pokazując wzloty, upadki i błędy na swojej drodze do sławy oraz drodze do macierzyństwa

-czytamy w oficjalnej zapowiedzi dokumentu.

Niestety nie znamy jeszcze tytułu serialu. 

A tak dumna Nicki Minaj zapowiada swój serial dokumentalny.

Będziecie oglądać?

Redakcja poleca: tak wygląda nowa 19-letnia dziewczyna Scotta Disicka!

NAJNOWSZE