Według Google Rihanna zagra w sequelu Black Panther! Niestety to tylko fantazja fanów

2020-11-24 18:02 es
Rihanna
Autor: IMP FEATURES/East News Rihanna

Internauci oszaleli, gdy pojawiły się plotki, jakoby Rihanna miała role w kolejnej filmowej odsłonie Czarnej Pantery. Nazwisko wokalistki pojawiła się wśród obsady filmu i fani oszaleli. Niestety nie wszystko, co jest w internecie to prawda... Rihanna nie zagra w Black Panther!

Film Black Panther cieszył się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że jego kontynuacja wzbudza równie wielkie emocje. W poniedziałek temat zrobił się mega gorący, bo pojawiły się plotki, że Rihanna zagra w Black Panther! Ile w tym prawdy?

Rihanna zagra w Black Panther?

Fani wokalistki oszaleli! W poniedziałek Google zrobił nadzieję bardzo wielu osobom... W wynikach wyszukiwania ekipy Black Panther pojawiała się Rihanna. Internauci nie kryli radości, że zobaczą ją w kolejnym filmie.

ESKA XD #009

Rihanna w Black Panther!! Mam zawał

O mój Boże to wspaniałe!! Rihanna w filmie

Black Panther z Rihanną to będzie ogień

Takie wpisy pojawiły się na Twitterze.

Niestety portal E! News ostudził entuzjazm. Nie ma żadnych dowodów, że Rihanna wystąpi w Black Panther. Udziału wokalistki w filmie nie potwierdza ani zespół Marvela, ani Rihanny.

Z drugiej strony, skoro Rihanna nie szykuje się do roli filmowej, może nareszcie dokończy album, na który fani czekają od stuleci?

NAJNOWSZE