Niall Horan topless przyłapany na treningu! [ZDJĘCIA] Jest w formie

2021-01-28 10:03 kp

Są takie gwiazdy, które na zdjęciach paparazzich widzimy regularnie - czasem można odnieść wręcz wrażenie, że celowo bywają tam, gdzie fotoreporterzy! Do tego typu celebrytów z pewnością nie należy Niall Horan, który na co dzień mocno ceni swoją prywatność. Tym razem jednak paparazzim udało się go przyłapać podczas treningu.

Niall Horan nie należy do tych artystów, którzy regularnie publikują kolejne zdjęcia na Instagramie lub bywają w popularnych wśród paparazzich miejscach. Muzyk One Direction ostatnim zdjęciem na Instagramie podzielił się w listopadzie 2020 - było to ujęcie z koncertu w Royal Albert Hall. Niall właściwie wcale nie wrzuca przy tym do sieci swoich prywatnych ujęć, ceniąc sobie życie osobiste z dala od showbiznesu.

Tym razem jednak paparazzi przyłapali dawno niewidzianego gwiazdora w Los Angeles. Gdy w ubiegłym roku wybuchła pandemia, Niallowi Horanowi w ostatnim momencie przed zamknięciem granic udało się wrócić ze Stanów Zjednoczonych do rodzinnej Europy. Najwyraźniej teraz stęsknił się za Kalifornią.

ESKA XD #014

Niall Horan trenuje

Na nowych zdjęciach widzimy Nialla Horana podczas treningu na dworze. Gwiazdor bez koszulki ćwiczył ze sztangą, a dla poprawienia nastroju ustawiał sobie muzykę z laptopa. Jak widać na fotkach, kwarantanna mu nie zaszkodziła - Niall wciąz może pochwalić się całkiem niezłą kondycją!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Nialla Horana!

NAJNOWSZE