Harry Styles i Olivia Wilde mają "dziecko w drodze"? Ten tabloid POPŁYNĄŁ

2021-01-22 14:36 kp
Harry Styles, Olivia Wilde
Autor: SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Fani Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde od początku z dużym dystansem podchodzili do medialnych rewelacji, zgodnie z którymi muzyk i aktorka mają być parą. Faktem jest, że Hazza przyprowadził Olivię na ślub znajomego i że paparazzi widzieli ich razem na mieście. Co dalej? Tego nie wie nikt, choć TEN tabloid w spekulacjach poszedł naprawdę daleko...

Co łączy Harry'ego Stylesa i Olivię Wilde? To pytanie od początku roku zadają sobie wszyscy fani artystów. Muzyk i aktorka od miesięcy pracują razem na planie filmu Don't Worry Darling, a tuż po nowym roku media podały, że są parą. Wszystko dlatego, że Olivia Wilde pojawiła się z Harrym na ślubie znajomego jako jego partnerka. Tabloidy szybko zaczęły donosić, że gwiazdy spotykały się wcześniej potajemnie w domu Jamesa Cordena, a były narzeczony aktorki, Jason Sudeikis, jest załamany jej nowym związkiem.

Ile jest prawdy w tych doniesieniach, wiedzą oczywiście tylko sami zainteresowani. Oni milczą, a Olivia Wilde zablokowała nawet możliwość dodawania komentarzy na Instagramie, by internauci pod jej zdjęciami nie rozsiewali plotek.

ESKA XD #014

Harry Styles i Olivia Wilde obiektem plotek

Mimo, że Harry Styles i Olivia Wilde nie komentują doniesień na swój temat, media plotkarskie nie odpuszczają. Najdalej w domysłach zdecydowanie posunął się właśnie serwis Woman’s Day, który w nagłówku nowego artykułu ogłosił, że para ma "dziecko w drodze"...

Mimo zachęcającego do kliknięcia tytułu, w artykule nie ma żadnego stwierdzenia, które miałoby potwierdzić, że Olivia Wilde jest w ciąży. Zamiast tego anonimowy "informator" donosi, że muzyk i aktorka są bardzo zakochani i planują założenie rodziny.

Co pisze Woman's Day? W serwisie czytamy, że Harry "w końcu znalazł kobietę, z którą chce mieć dzieci", a miłość do aktorki "wzięła go z zaskoczenia". To ma być jego "najpoważniejszy dotąd związek". Jak twierdzi "źródło", Hazza miał powiedzieć partnerce, że "widzi w niej matkę swoich dzieci".

Cóż - takich rewelacji nawet my byśmy nie opublikowali;)

NAJNOWSZE