Natalia Szroeder oskarżona o plagiat! Zespół Unicat krytykuje klip do "Połóż się tu"

2021-04-02 16:02 es
Natalia Szroeder
Autor: WBF

Kilka dni temu Natalia Szroeder pokazała fanom swój najnowszy klip. Wideo do kawałka "Połóż się tu" robi wrażenie! Wokalistka pozuje z wężem oraz porusza się wśród naczyń z wodą. To ostatnie nie spodobało się zespołowi Unikat. Niszowa grupa twierdzi, że Natalia Szroeder splagiatowała ich teledysk! Widzicie podobieństwo?

W niedawno udzielonym wywiadzie Natalia Szroeder zdradziła, że prace nad jej płytą są już praktycznie na finiszu. na dowód tego artystka pokazała fanom kolejny singiel. Piosenka "Połóż się tu" ukazała się 31.03 razem z teledyskiem.

W klipie do "Połóż się tu" widzimy, jak Natalia Szroeder odważnie pozuje z białym wężem oraz kołysze się między szklanymi naczyniami z wodą. Z tymi drugimi ujęciami jest problem... Niszowy zespół Unicat oskarża wokalistkę o plagiat!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Natalia Szroeder splagiatowała teledysk?

Unicat to niszowy zespół, który tworzą Dominika Muzykant oraz Mikołaj Gruszecki. Muzycy na Instagramie odnieśli się do nowego teledysku dziewczyny Quebonafide. Ich zdaniem Natalia Szroeder splagiatowała pomysł na teledysk!

Chodzi o sceny ze szklanymi naczyniami, napełnionymi wodą. Unicat użył tego pomysłu w swoim klipie do Aim, który wyszedł 13 stycznia. Kilka miesięcy później Natalia Szroeder pozuje w podobnym stylu w teledysku do "Połóż się tu".

Nie jesteśmy tak znani, ale to wciąż niesprawiedliwe. Szanuj innych artystów.

Grzmi Unicat na Instagramie.

Muzycy opublikowali podobne ujęcia z oby klipów i oznaczyli wokalistkę.

Natalia Szroeder na razie nie odpowiedziała na zarzuty o plagiat.

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
NAJNOWSZE