Lil Nas X skopiował teledysk FKA twigs? Wyjaśnili to sobie w "miłej i szczerej" rozmowie

2021-03-31 17:33 es
Lil Nas X
Autor: Invision/Invision/East News

Kawałek Montero (Call Me By Your Name), a szczególnie jego teledysk sprawiły, że Lil Nas X jest ostatnio na językach. W wideo widzimy kontrowersyjne ujęcia jak chociażby taniec muzyka na kolanach Diabła. Niektóre motywy widoczne w klipie wzbudziły szczególne zainteresowanie artystki FKA twigs. Gwiazda zauważyła sporo podobieństw do swojego klipu z 2019 roku. Lil Nas X skopiował pomysł?

Lil Nas X dobrze wie, jak wzbudzić kontrowersję. Od kilku dni większość mediów rozpisuje się o nim i jego teledysku. Montero (Call Me By Your Name) to odważne wideo, pełne satanistycznych nawiązań. Niewątpliwie jednym z najważniejszych ujęć jest szalony taniec Lil Nas X na kolanach samego Szatana.

Teledyskowi przyjrzała się także FKA twigs. Nie chodzi o to, że kawałek szczególnie przypadł jej do gustu. FKA twigs zauważyła, że klip do Montero (Call Me By Your Name) Lil Nas X bardzo przypomina jej teledysk do Cellophane z 2019 roku.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Lil Nas X skopiował pomysł na teledysk FKA twigs

Show-biznes jest tak szeroki i działa w nim tak wiele gwiazd, że stworzenie czegoś oryginalnego jest faktycznie bardzo trudne. Dlatego nikogo już nie dziwią podobieństwa i inspiracje. Jednak czasami idą one za daleko...

FKA twigs zwróciła uwagę, że teledysk do Montero (Call Me By Your Name) Lil Nas X bardzo przypomina jej teledysk do Cellophane z 2019 roku. Jednak, zamiast od razu iść do sądu lub wszczynać awanturę, artyści się dogadali.

Chcę okazać miłość @fkatwigs & @andrewthomashuang! Wizualizacje Cellophane to arcydzieło. Nie zdawałem sobie sprawy, że wizualizacja będzie inspiracją dla tych, którzy pracowali nad efektami mojego wideo. Chcę podziękować twigs za telefon i poinformowanie mnie o podobieństwach między dwoma filmami, ponieważ nie wiedziałem, że są tak blisko.

Napisał na Instagramie Lil Nas X.

FKA twigs na swoim profilu udostępniła zdjęcie muzyka i także okazała mu szacunek i wsparcie.

Dziękuję @lilnasx za nasze miłe, szczere rozmowy i za inspirację, którą Cellophane dał Ci i Twojemu zespołowi kreatywnemu podczas tworzenia kultowego filmu! Myślę, że to, co zrobiłeś, jest niesamowite i w pełni popieram Twoją ekspresję i odwagę w promowaniu kultury społeczności queer. Status legendy.

Napisała gwiazda.

Kto wie, może to nieporozumienie zaowocuje jakąś współpracą?

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?
NAJNOWSZE