Quebonafide

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Sentino ostro o Quebonafide: leszcz jeb***. Wciąż nie zapłacił mu za zwrotkę?

2021-03-25 20:30

Od premiery płyty Romantic Psycho minął już prawie rok. Ostatnio o płycie znów zrobiło się głośno. Jednak nie jesteśmy przekonani, czy o taką sławę Quebonafide chodziło. Jeden z gości, którzy dogrywali się na płytę, twierdzi, że Quebonafide wciąż nie zapłacił mu za zwrotkę. Sentino po raz kolejny wrócił do tematu na Instagramie. Tym razem nie przebierał w słowach!

1 kwietnia 2020 Quebonafide zaskoczył wszystkich i wydał płytę Romantic Psycho. Premiera była poprzedzona dziwaczną akcją marketingową. Zamiast Quebo widywaliśmy alter ego artysty - Jakuba. I chociaż od tamtego czasu minął rok, o albumie znowu zrobiło się głośno.

To za sprawą jednego z gości. Znany raper Sentino dograł się do kawałka ŚWIATTOMÓJPLACZABAW. Kilka tygodni temu rzucił nieciekawe światło na gospodarza płyty. Czy faktycznie Quebonafide nie zapłacił mu za zwrotkę?

Quebonafide wciąż nie zapłacił Sentino?

Chociaż od współpracy Quebonafide i Sentino doszło już rok temu, to według relacji tego drugiego, wciąż się nie rozliczyli.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Nie wiem, czemu Que nie zapłacił, kur*a, to już jest inna rzecz. Ja tego w ogóle nie chciałem ujawniać. Po prostu ludzie z show-biznesu zachowują się jak świnie. Bo myślą, że na ulicy tak się robi, ale to jest właśnie błędne, bo na ulicy tak się nie robi. Płaci się za swoje rachunki, płaci się za swoje bity, płaci się za swoje rzeczy i tak dalej.

Quebo mi nie zapłacił? Sram na niego i jego 1100 euro, kur*a niech sobie w piz*ę wsadzi głęboko. Niech wypierd*la leszcz jeb*ny i tyle

Sprawa wygląda podejrzanie, bo przecież już w kawałku Gazprom Quebonafide nawijał, że nie ma pieniędzy na tę współpracę:

Nagrałem jakiś cukierkowy numer latynoskiI nie stać mnie na refren od Sentino, yo

Mówił Sentino podczas streamu.

I chociaż o sytuacji rozpisywały się rapowe media, najwyraźniej do rapera z Ciechanowa nic nie dotarło. Z kolejnej relacji Sentino wynika, że Quebonafide wciąż mu nie zapłacił.

Podczas instagramowego live'a ktoś zapytał o tę sprawę. Sentino nie przebierał w słowach!

Faktycznie nie zamierza zapłacić, czy może to kolejna szalona akcja, która ma wypromować nadchodzący materiał?

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift