Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu! Rodzina zamieszkała w stodole [ZDJĘCIA]

2021-04-30 8:10 kp
Katarzyna Dowbor
Autor: WBF

Ten odcinek programu Nasz nowy dom był być może najtrudniejszym dla ekipy w całej historii programu. Gdy Katarzyna Dowbor przyjechała do Mamina, by zobaczyć, w jakich warunkach mieszkają jej nowi uczestnicy, załamała się - ich dom nie nadawał się do remontu. Prowadząca na szczęście znalazła jednak inne rozwiązanie. Rodzina zamieszkała w... stodole!

Widzowie programu Nasz nowy dom jeszcze długo będą wspominać jeden z kwietniowych odcinków show. Przez dziesiątki poprzednich odcinków Katarzyna Dowbor i jej ekipa udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i remontowali nawet te domu, które na pierwszy rzut oka były w fatalnym stanie. Gdy jednak Kasia odwiedziła pana Grzegorza i jego syna, załamała się. Nie było żadnych szans, by dom rodziny wyremontować w pięć dni.

To nie oznacza, ze ekipa programu zostawiła dotkniętą przez los rodzinę bez dachu nad głową. Katarzyna Dowbor zauważyła bowiem potencjał nie w domu, w jakim dotąd mieszkał ojciec z synem, a w... murowanej stodole. I to właśnie tę stodołę ekipa postanowiła wyremontować i stworzyć z niej dla uczestników nowy dom.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Nasz nowy dom w stodole

Pan Grzegorz i jego syn mocno się nacierpieli w życiu. Mężczyzna dwa lata temu został sam z dzieckiem po tym, jak jego żona zmarła dwa lata temu na raka płuc. Złe warunki finansowe sprawiły, że rodzina musiała zamieszkać w starym domu z przeciekającym dachem, nieszczelnymi oknami i wilgocią. Udział w programie Nasz nowy dom był dla nich szansą na lepsze życie. Gdy jednak pan Grzegorz usłyszał, że ma zamieszkać w stodole, nie mógł uwierzyć własnym uszom.

A jeszcze bardziej nie mógł uwierzyć oczom, gdy zobaczył, co w stodole stworzyła ekipa. Elektryczność, kanalizacja, ogrzewanie - w domu znalazło się wszystko, co jest potrzebne do godnego i wygodnego życia. A widzowie programu w komentarzach w sieci nie mają wątpliwości, że to najlepsza, ale i najbardziej stylowa metamorfoza, jakiej dokonała ekipa programu Nasz nowy dom.

Zgadzacie się? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE