Nasz nowy dom: Sąsiadka bohaterki z WIELKĄ SCENĄ ZAZDROŚCI! SZOK!

2022-01-19 6:06 RD
Katarzyna Dowbor
Autor: WBF Katarzyna Dowbor

Nasz nowy dom to bardzo popularny format, który zapewnia uczestnikom znaczącą poprawę warunków życia. To jednak nie wszystkim się podoba. Katarzyna Dowbor opowiedziała historię, która miała miejsce podczas realizacji jednego z odcinków… Jak tak można?

Nasz nowy dom to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez telewizję Polsat. Jego uczestnicy zgłaszają się do show, ponieważ zazwyczaj mieszkają w fatalnych warunkach. Mają nadzieję, że ekipa budowlana Katarzyny Dowbor wyremontuje ich dom. W programie już setki rodzin zyskały odnowione wnętrza.

Okazuje się jednak, że nie wszystkim podoba się to, że znana ekipa budowlana pomaga potrzebującym. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Katarzyna Dowbor w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że skrzynki produkcji programu "Nasz nowy dom" wręcz uginają się pod ciężarem donosów na wybrane rodziny. Osoby z ich otoczenia najczęściej piszą, że ci bohaterowie nie zasługują oni na remont. Domagają się też, by to im udzielono pomocy, a nie wybranym rodzinom.

Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: „Pani Kasiu, co pani robi?”. Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: „Ale komu, tej…”. Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. „Jest pani wierząca?” – zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: „I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone”. I ta pani spojrzała na mnie, weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi

powiedziała prowadząca program Nasz nowy dom. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE