Najseksowniejsze powody, by zostać w domu! Tak namawiają Was do tego HOT GWIAZDY!

2020-03-29 10:09 nk
Emily Ratajkowski, Bella Hadid
Autor: Instagra,com/emrata, Instagram.com/bellahadid

Nie możecie już patrzeć na wszech obecne hasło #ZostańwDomu? My mamy dla Was dziewięć dowodów na to, że ten hasztag może Wam się kojarzyć znacznie przyjemniej, niż tylko z szalejącą pandemią koronawirusa! Te gwiazdy wiedzą, jak namówić swoich fanów do pozostania w domach i... podziwiania! ;)

Pandemia koronawirusa to największy kryzys zdrowotno-społeczno-kulturalno-gospodarczy od dziesięcioleci. Państwa całego świata wprowadzają coraz większe obostrzenia przepisów i ograniczenia swobód obywatelskich. Miliony firm musiały zawiesić działalność, mnóstwo ludzi zaś siedzi w domu i... zwyczajnie się nudzi!

#ZostańwDomu jest... SEXY!

Zalecenia pozostania w domu są wszechobecne także w internecie. Macie dosyć patrzenia na charakterystyczny hasztag #ZostańwDomu? Mamy dla Was dziewięć seksownych zdjęć, które - mamy nadzieję - zmienią Wasze negatywne odczucia, związane z tą akcją. Bella Hadid, Kylie i Kendall Jenner, Anja Rubik, Klaudia El Dursi, Sandra Kubicka, Ewa Chodakowska, Emily Ratajkowski i Julia Wieniawa nawet w domu wyglądają super sexy! 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE