Myślisz, że masz fajne auto? Paris Hilton i JoJo Siwa i tak wygrają! [WIDEO]

2020-09-24 20:04 es
Paris Hilton i JoJo Siwa
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News Paris Hilton i JoJo Siwa

Jeśli wydaje Ci się, że Twój samochód jest ekstra i do Ciebie pasuje - musisz zobaczyć to wideo. Paris Hlton i JoJo Siwa poszły na całość! Takich aut nie ma nikt na świecie.

Paris Hilton i JoJo Siwa oficjalnie zostają właścicielkami najbardziej odjechanych samochodów! Może i na świecie są auta szybsze, lepiej wyposażone czy droższe. Ale żaden samochód nie jest tak dopasowany do właścicielki, jak wozy tych pań!

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Paris Hilton i JoJo Siwa chwalą się autami

Paris Hilton zaprosiła JoJo Siwę do swojego „Slivington Manor” w Beverly Hills. Urodzona na Manhattanie dziedziczka hotelarskiej fortuny jest o 22 lata starsza od urodzonej w Nebrasce nastolatki, ale łączy je bycie „CEO bycia ekstra”.

Podczas spotkania Paris Hilton i JoJo Siwa porównały swoje oryginalne auta. A jest na co patrzeć!

W grudniu Paris Hilton zapłaciła 165 000 za spersonalizowane BWM. To, co widać już na pierwszy rzut oka, to okleina. Idealnie pasuje do stroju Paris Hilton! Takie autko może przyćmić wszystkich innych uczestników ruchu.

Ale nie JoJo Siwa! Gwiazda pokazała swojego elektrycznego SUV-a, Teslę Model X. W październiku ubiegłego roku został spersonalizowany przez parę youtuberów, Kylera i Madison Fisher.

NAJNOWSZE