Seks-taśma Paris Hilton była jak gwałt? Gwiazda ujawnia prawdę! "Miałam 18 lat"

2020-09-10 7:12 mm
Paris Hilton z różowym psem
Autor: BOAZ/Backgrid/East News

Po 17 latach Paris Hilton ujawnia prawdę na temat swojej seks-taśmy. W filmie This is Paris celebrytka wyznaje, że nagranie łóżkowych ekscesów było pomysłem jej chłopaka, Ricka Salomona. Ona sama nie miała nic wspólnego z wyciekiem seks-taśmy do internetu, a samo nagranie łóżkowych igraszek z chłopakiem porównuje do rodzaju gwałtu!

Przed rokiem 2003 mało kto słyszał o Paris Hilton. Dziedziczka fortuny słynnej rodziny stała się sławna dopiero po publikacji słynnej seks-taśmy. Wideo, które wyciekło do sieci, szybko stało się znakiem rozpoznawczym celebrytki, a ona sama już nigdy nie pozbyła się łatki "łatwej" i rozpuszczonej dziewczyny. 

A jak było naprawdę?

14 września w serwisie YouTube ukaże się film "This is Paris", w którym 39-letnia dziś gwiazdka opowie historię swojego dzieciństwa i młodości. Jednym z najważniejszych wątków poruszonych w dokumencie biograficznym o Paris Hilton jest oczywiście jej słynna seks-taśma "One Night in Paris"

Na kilka dni przed premierą filmu sieci trafiły jego pierwsze fragmenty. W tym także ten, w którym Paris Hilton opowiada, jak doszło do nagrania seks-taśmy!

Paris Hilton i Carter Reum
Autor: ROLO/Backgrid/East News

Seks-taśma Paris Hilton. Celebrytka ujawnia prawdę!

Co dokładnie wydarzyło się w 2003 roku i dlaczego Paris Hilton zdecydowała się zrujnować reputację swojej rodziny publikując własną seks-taśmę? Takie pytania nurtowały tysiące fanów na całym świecie przez długie lata, tymczasem Paris Hilton milczała. 

Aż do teraz! W filmie "This is Paris" celebrytka postanowiła wreszcie opowiedzieć, jak doszło do nagrania domowego porno.

To była prywatne chwile z pogubioną nastolatką. Ale wszyscy to oglądali i śmiali się, jakby to było coś zabawnego. Gdyby to stało się dzisiaj, to byłaby zupełnie inna historia, ale wtedy zrobili ze mnie złego człowieka

- skarży się Paris Hilton.

Celebrytka porównała nagranie seks-taśmy "1 Night in Paris" do elektronicznego gwałtu. Paris wyznała, że nie miała ochoty nagrywać seks-taśmy - zgodziła się tylko dlatego, że chciała uszczęśliwić swojego chłopaka, Ricka Salomona.

Pamiętam tylko, jak wyciągnął kamerę... To było jak elektroniczny gwałt

- mówi Paris Hilton w filmie "This is Paris".

Paris Hilton z różowym psem
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Zobaczcie oficjalny trailer filmu o Paris Hilton w serwisie YouTube:

NAJNOWSZE