Misiek Koterski i Dagmara Bryzek ZERWALI. Wspólne fotki zniknęły z sieci

2021-10-25 23:02 es
Michał Koterski i jego dziewczyna Dagmara Bryzek
Autor: WBF

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek byli razem krótko, ale intensywnie. Związali się niedługo po tym, jak aktor rozstał się z matką swojego synka Marcelą Leszczak. Nowe uczucie wybuchło z wielką siłą! Wspólne sesje na ścinakach były naprawdę urocze. Niestety wszystko szybko się skończyło... Misiek Koterski i Dagmara Bryzek zerwali!

Misiek Koterski znów jest singlem! W ostatnich miesiącach jego partnerką była młodsza o 18 lat aktorka, Dagmara Bryzek. Chociaż ich związek nie trwał długo, był bardzo intensywny. Nie brakowało uroczych zdjęć w social mediach, wspólnego pozowania na ściankach czy uroczych wyznań miłosnych.

To wszystko skończyło się kilka tygodni temu. Misiek Koterski i Dagmara Bryzek byli razem widziani ostatni raz na premierze filmu Wesele. Zdaje się, że później każde z nich poszło w swoją stronę...

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek zerwali

Aż trudno w to uwierzyć! Tak niedawno jeszcze wyznawali sobie miłość na Instagramie... Warto jednak zwrócić uwagę na wyznanie aktora sprzed kilku tygodni. Misiek Koterski stwierdził, że dla dobra syna byłby w stanie mieszkać ze swoją ex - Marcelą Leszczak. Czyżby Dagmara Bryzek była niezadowolona z takiej deklaracji? Tego nie wiemy.

To, co jest pewne, to znikające z Instagrama zdjęcia. Nie ma ani jednego! Misiek Koterski i Dagmara Bryzek oczyścili swoje profile, a to w świecie gwiazd mówi wiele. Zresztą aktorka potwierdziła rozstanie w rozmowie z Pudelkiem:

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie.

Mówiła aktorka.

Według Was Misiek Koterski i Dagmara Bryzek byli ładną parą?

Misiek Koterski ma dobry kontakt ze swoją ex - Marcelą Leszczak. Jakie gwiazdy również wspólnie wychowują dzieci mimo rozstania?

NAJNOWSZE