Elon Musk i Grimes zerwali! Odległość ich pokonała, ale "wciąż się kochają"

2021-09-25 13:02 es
Elon Musk i Grimes
Autor: Andres Otero / WENN.com/agefotostock/East News

Trzy lata. Dokładnie tyle byli razem Elon Musk i Grimes. Szef Tesli ogłosił właśnie, że rozstał się z matką swojego dziecka. Na szczęście obyło się bez dramatów i złamanych serc. Okazuje się, że chociaż Elon Musk i Grimes zerwali, to wciąż mają dla siebie dużo uczuć i życzliwości. Jak wygląda teraz ich relacja?

Zdaje się, że to nie jest najlepszy czas dla par... Zza oceanu dotarła do nas informacja o kolejnym rozstaniu. Elon Musk i Grimes zerwali!

Para po raz pierwszy pokazała się publicznie podczas gali MET 2018. Elon Musk i Grimes wzbudzili wówczas wielkie zainteresowanie. Choć nie wyglądali na najlepiej dobraną parę świata, sprawy między nimi potoczyły się bardzo szybko.

Dwa lata temu Elon Musk i Grimes zostali rodzicami. Żeby jeszcze podkręcić kontrowersję, nazwali dziecko X Æ A-Xii Musk...

Właśnie dowiedzieliśmy się, że będą syna wychowywać osobno.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Elon Musk i Grimes zerwali

Do tej pory Elon Musk i Grimes bardzo bronili swojej prywatności. Jednak tak dużej zmiany nie można przed światem ukryć... Elon Musk i Grimes się rozstali!

Poinformował o tym sam szef Tesli w rozmowie z Page Six.

Jesteśmy częściowo rozdzieleni, ale wciąż się kochamy, widujemy się często i jesteśmy w świetnych stosunkach. Przeważnie moja praca w SpaceX i Tesli wymaga, abym przebywał głównie w Teksasie lub podróżował za granicę, a jej praca jest głównie w LA. Teraz mieszka ze mną, a Dziecko X jest w sąsiednim pokoju.

Mówił.

Wcześniej Elon Musk był trzykrotnie żonaty z dwiema różnymi kobietami. Autorką Justine Musk i angielską aktorką Talulah Riley. Musk i Riley byli małżeństwem od 2010 do 2012 i ponownie od 2013 do 2016. Z tych związków doczekał się szóstki dzieci. Umawiał się również z aktorką Amber Heard w 2017 roku.

Natomiast X Æ A-Xii jest pierwszym dzieckiem Grimes. Gwiazda nie wychodziła do tej pory za mąż.

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?

Mimo rozstania Grimes i Elon Musk mają wspólne dziecko do wychowania. Niektórym gwiazdom wspólne rodzicielstwa po zerwaniu wychodzi bardzo dobrze. Oto oni:

NAJNOWSZE