Miley Cyrus zmienia partnerów, ale nie filtr na Insta. Fani jej to wypomnieli!

2019-10-15 18:05 kp
Miley Cyrus
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus przeżywa ostatnio przygodę za przygodą, ciesząc się wolnością po rzuceniu Liama Hemswortha. Po siedmiu miesiącach małżeństwa gwiazdka ogłosiła rozstanie i zaczęła romansować z Kaitlynn Carter, a po kolejnych sześciu tygodniach została dziewczyną Cody'ego Simpsona. Całą trójkę jej ostatnich miłości coś jednak łączy...

Fani Miley Cyrus z dużym zaskoczeniem obserwują ostatnie posunięcia swojej ulubienicy. Gwiazda niespodziewanie rozstała się w sierpniu z Liamem Hemsworthem, po czym wdała się kolejno w romanse z Kaitlynn Carter i Cody Simpsonem. Sam Liam Hemsworth szybko złożył pozew o rozwód, kończąc tym samym niemal 10-letni etap związku z piosenkarką.

Sama Miley Cyrus natomiast sprawia wrażenia wyjątkowo zadowolonej z odzyskanej wolności i prawa do robienia tego, na co ma ochotę. Żona Liama Hemswortha nie ma wyrzutów sumienia i głośno mówi, że ma zamiar romansować dokładnie tak, jak robią to - jej zdaniem - mężczyźni. Tego najwyraźniej nie doczytała mama Cody'ego Simpsona, która najwyraźniej oczami wyobraźni widzi już swojego syna i autorkę hitu Mother's Daughter na ślubnym kobiercu.

>> Mama Cody'ego Simpsona publikuje zdjęcie z Miley Cyrus! Nie pospieszyła się?

Miley Cyrus najbardziej przywiązana do filtra na Instagramie

Okazuje się, że mimo zmiennego gustu w kwestii partnerów, są rzeczy, których Miley Cyrus nie porzuca z takim tempem. Na jednym z fanowskich kont piosenkarki na Instagramie wypomniano jej, że zdjęcia z kolejnymi kochankami Miley ozdabia dokładnie tym samym filtrem... Na stworzonym przez fana kolażu widzimy jej słynne zdjęcie ze ślubu z Liamem Hemsworthem, następnie fotkę z Kailtynn Carter i niedawne selfie z Cody Simpsonem. Wszystkie zdjęcia łączy ten sam filtr.

Co najciekawsze, post fana skomentowała sama Miley Cyrus!

Klasyk

- napisała krótko gwiazdka.

Części fanów nie spodobało się tak swobodne podejście Miley Cyrus do tych kwestii, zwłaszcza w kontekście Liama Hemswortha. Niektórzy z internautów wypomnieli jej, że aktor musi mocno cierpieć, widząc swoją żonę w objęciach kolejnych osób.

Co sądzicie o ostatnich akcjach Miley Cyrus?

Wyświetl ten post na Instagramie.
same filter @mileycyrus Post udostępniony przez mc gf's (@xmcx.ig)
NAJNOWSZE