Miley Cyrus rzuciła Liama Hemswortha z nienawiści do facetów? "Jeśli nie możemy ich pokonać..."

2019-10-06 17:05 kp
Miley Cyrus
Autor: Ethan Miller/Getty AFP/East News

W sierpniu Miley Cyrus niespodziewanie ogłosiła rozstanie ze swoim wieloletnim chłopakiem, Liamem Hemsworthem. Para od grudnia 2018 roku była małżeństwem, zatem rozstanie było ostatnią rzeczą, jakiej zarówno on, jak i ich fani mogli się spodziewać. Miley wciąż mierzy się z krytyką za tamto posunięcie. Teraz znów zabrała głos - w zaskakujący sposób.

Gdy w sierpniu tego roku Miley Cyrus rozstała się z Liamem Hemsworthem i natychmiast zaczęła romansować z Kaitlynn Carter, jej fani przecierali oczy ze zdumienia. Wokalistka zaledwie osiem miesięcy wcześniej wyszła za mąż za aktora i wydawało się, że etap jej szaleństw i romansów zakończył się na dobre. Ponieważ jednak Miley chętnie afiszowała się z nową relacją, Liam nie dał jej szansy i natychmiast złożył pozew o rozwód.

Miley Cyrus już wiele razy zaznaczała, że nie żałuje swojej decyzji i poszła za głosem serca. Dziś jej związek z Kaitlynn Carter to również przeszłość, a ostatnio gwiazdę przyłapano na pocałunkach z Cody Simpsonem. Nie ma wątpliwości, że stara Miley wróciła.

Miley Cyrus znów komentuje rozstanie

Ponieważ jednak krytyka jej ostatnich posunięć w sieci nie milknie, Miley Cyrus postanowiła po raz kolejny zabrać głos w tej sprawie. Gwiazda przypomniała na Twitterze krytykom, że podobnie zachowuje się wielu mężczyzn i rzadko kiedy spada na nich taka fala negatywnych komentarzy...

Wiem, że opinia publiczna czuje się zaangażowana w mój poprzedni związek, ponieważ czuła się, jakby obserwowała go od samego początku. Myślę, że dlatego ludzie zawsze czuli się tak uprawnieni do wchodzenia w moje życie i tego, jak żyję, ponieważ obserwowali, jak dorastam. Jestem dorosła i dokonuję wyborów jako dorosła, znając prawdę / szczegóły / rzeczywistość. Ludzie „wiedzą” tylko to, co widzą w Internecie. [Mężczyźni] zmieniają jedną piękną, młodą kobietę na następną przez WIĘKSZOŚĆ czasu bez konsekwencji ... Staram się po prostu PRZEŻYWAĆ / przetrwać w świecie „mężczyzn”. Jeśli nie możemy ich pokonać, dołączmy do nich!

- napisała Miley Cyrus na Twitterze.

Czyżby więc Liam Hemsworth pokutował za winy wszystkich mężczyzn, którzy rzucali swoje kobiety? Owszem, nie każdy z nich zachowuje się odpowiednio ;) jednak Liam wydawał nam się dotąd wzorem cnót i oddania swojej ukochanej...

>> Miley Cyrus wbija szpilę Liamowi i Kaitlynn? Gwiazda pisze o bezwarunkowej miłości

Co sądzicie o wypowiedzi Miley Cyrus?

NAJNOWSZE