Mama Cody'ego Simpsona publikuje zdjęcie z Miley Cyrus! Nie pospieszyła się?

2019-10-14 21:38 kp
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: Matt Baron/REX/Rex Fashion/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Mama Cody'ego Simpsona nie ukrywa, że bardzo jej się podoba związek syna z Miley Cyrus. Potencjalna nowa teściowa wokalistki zdążyła już pochwalić się w sieci wspólnym zdjęciem pary - mimo, że ich związek trwa tak naprawdę mniej niż miesiąc... Znając Miley Cyrus, trudno przewidzieć, czy przetrwa kolejny!

Od momentu rozstania z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus na całego korzysta z odzyskanej wolności. Najpierw przez sześć tygodni gwiazda bawiła się w towarzystwie Kaitlynn Carter, z którą postanowiła zerwać zaraz po tym, jak z nią zamieszkała. Wtedy jej uwaga skierowała się na Cody'ego Simpsona - znajomego sprzed kilku lat. Australijczyk jest w siódmym niebie i tego nie ukrywa.

Choć sama Miley Cyrus poza kilkoma filmikami na Insta Story nie wyznaje jeszcze miłości nowemu chłopakowi, on sam zdaje się nie zauważać, że związku Miley Cyrus mają tendencję do szybkiego kończenia się. Czy i tak będzie tym razem?

Mama Cody'ego Simpsona zachwycona Miley Cyrus

Rodzina Simpsonów nie ukrywa radości, że tym razem to na Cody'ego padło zainteresowanie Miley Cyrus. Mama wokalisty zdążyła już nawet opublikować wspólne zdjęcie pary! Nie za szybko?

Na mojej twarzy pojawia się uśmiech, gdy widzę was tak szczęśliwych. Wasz śmiech i wasze rozświetlone buzie ogrzewają moje serce

- napisała górnolotnie Angie Simpson.

Choć oczywiście Cody'emu Simpsonowi i Miley Cyrus życzymy wszystkiego dobrego, trudno oprzeć się wrażeniu, że już niedługo Angie może usuwać swój post, a Miley może mieć już nową miłość...

Myślicie, że tak właśnie będzie?

NAJNOWSZE