Miley Cyrus ma żal do Liama Hemswortha? Ten post o godności może zdziwić

2019-10-14 15:31 kp
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Dotąd media i fani Miley Cyrus nie mieli wątpliwości, kto jest odpowiedzialny za jej rozstanie z Liamem Hemsworthem. To wokalistka zdecydowała o ogłoszeniu separacji i to ona tego samego dnia romansowała już z Kaitlynn Carter. Wygląda jednak na to, że Miley ma coś do zarzucenia swojemu (byłemu) mężowi.

Miley Cyrus nie wygląda za stęsknioną za swoim mężem. Wokalistka romansuje obecnie ze znajomym sprzed lat Cody Simpsonem, który zresztą już oficjalnie ogłasza wszem i wobec, że jest jej nowym facetem. Romans z australijskim piosenkarzem Miley rozpoczęła krótko po zerwaniu z Kaitlynn Carter, z którą z kolei wdała się w romans już w dniu ogłoszenia rozstania z Liamem Hemsworthem.

W tym gorącym czasie dla Miley Cyrus Liam Hemsworth odpoczywał od uwagi mediów w Australii. Pierwsze tygodnie od rozstania aktor spędził z rodziną i zastanawiał się nad tym, jak na nowo ułożyć swoje życie. W ostatnich dniach zaczęto widywać go w towarzystwie gwiazdy serialu Dynastia, Maddison Brown.

>> Liam Hemsworth nie jest gotowy na poważny związek! Maddison Brown musi poczekać

Miley Cyrus atakuje Liama Hemswortha?

Najwyraźniej jednak Miley Cyrus w końcu przypomniała sobie o mężu. Gwiazda skomentowała na Instagramie zaskakujący cytat opowiadający o rozstaniu.

Nie bądź dziwny! Bądź właścicielem swoich pragnień! Inni ludzie to też ludzie, nawet ci, z którymi nie chcesz się już piep***. Po prostu z kimś zerwij - nie unikaj i nie kręć - to ta nowa nazwa na starą praktykę, gdzie kończysz z kimś, ucinając kontakt.

- czytamy w poście serwisu Vice.

I to ten właśnie post Miley Cyrus skomentowała hasztagiem:

#godność

Co to oznacza? Nie ma wątpliwości, że jej komentarz odwołuje się do rozstania z Liamem Hemsworthem. Wiele wskazuje na to, że gwiazdka liczyła, że - jak w przypadku ich poprzednich rozstań - aktor będzie czekał na powrót wokalistki i dawał ich związkowi kolejne szanse. Tym razem Liam ją jednak zaskoczył i w niecałe dwa tygodnie po rozstaniu złożył pozew o rozwód, nie dając Miley Cyrus żadnych szans na powrót. Ta decyzja aktora to efekt romansu wokalistki z Kaitlynn Carter - mąż Miley poczuł się zdradzony i oszukany.

Myślicie, że Miley Cyrus tego nie zrozumiała?

NAJNOWSZE