Miley Cyrus zaszalała w weekend? Zdjęcia topless, maseczka i "Hannah marihuana"

2021-02-21 18:30 es
Miley Cyrus na Super Bowl 2021
Autor: Rex Features/East News

O tym, że Miley Cyrus umie się bawić, nikogo nie trzeba przekonywać. A skoro jest weekend, gwiazda postanowiła zaszaleć. Tym samym udowodniła fanom, że Hannah Montana to zamknięty rozdział w jej życiu. Dzisiaj jest, jak piszą fani: "Hannah marihuana".

Miley Cyrus funkcjonuje w show-biznesie od lat. Jej sława zaczęła się od szalenie popularnej produkcji Disneya. Tam jako Hannah Montana zyskała międzynarodową sławę. Jednak lata mijały, a Miley Cyrus coraz mniej miała wspólnego z gwiazdką dla dzieci.

Dzisiaj Miley Cyrus jest w zupełnie innym momencie w życiu. Przypomniała fanom, co powinni robić w weekend. Choć sama "zawiodła sobotnich bogów".

Miley Cyrus pozdrawia z wanny

O tym, że Miley Cyrus jest imprezowiczką i skandalistką wiedzą chyba wszyscy. Gwiazda dała temu dobitnie znać, przypominając swoim fanom, od czego jest weekend. Na jej Instagramie znalazło się sporo randomowych zdjęć. Na pierwszym widzimy odrobinę marihuany. Nie byłoby w tym nic zabawnego, gdyby nie fakt, że ktoś kruszył ją na płycie Hannah Montana.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Hannah marihuana.

Skomentował trafnie jeden z internautów.

Na kolejnych fotkach widzimy Miley Cyrus na przestrzeni lat - są kuszące stylizacje, ale też T-shirty. W opisie gwiazda zachęcała fanów, żeby w sobotę zaszaleli.

Jednak nie zastosowała się do własnej rady. Miley Cyrus opublikowała w sobotę zdjęcie topless z wanny z maseczką na twarzy.

Oficjalnie zawiodłam sobotnich bogów

Napisała szczerze gwiazda.

Naszym zdaniem Miley Cyrus zaskarbiła sobie miłość "sobotnich bogów" już dawno temu i na pewno wybaczę jej wpadkę ;)

Miley Cyrus
Autor: instagram.com/mileycyrus/
NAJNOWSZE